vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY SHAKE-X3 Domácí audiosystém

Kalkulačka splátek CETELEM
20354 Kč s DPH

16821 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SHAKEX3IKPI.YS
Výrobce: SONY
Váha: 34,095
Záruka: 24 měsíců
SONY SHAKE-X3 Domácí audiosystém
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Se svým odvážným designem bude systém SHAKE-X3D středem pozornosti na každé party. Ostré úhly, ovládací prvky z leštěného hliníku a podsvícená tlačítka podtrhují atraktivitu výkonného systému – protože pořádná party si žádá pořádný design.


Užijte si své oblíbené skladby nahlas. Technologie Sound Pressure Horn systému SHAKE-X3D naplní váš pokoj výkonem 2300 W1

Pro vyznavače basů

Poslechněte si dunění basů z masivního 25cm (9,8”) kuželového basového reproduktoru. Poradí si s vysokým výkonem, perfektním pro vyladění zvuku vašeho seznamu skladeb na party.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY SHAKE-X3 Domácí audiosystém
Diskuze k produktu: sony-shakex3-domaci-audiosystem-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.