vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony Soundbar HT-CT381, 300W, 2.1k, BT/NFC, stříbr

Kalkulačka splátek CETELEM
8228 Kč s DPH

6800 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: HTCT381S.CEL
Výrobce: SONY
Záruka: 24 měsíců
Sony Soundbar HT-CT381, 300W, 2.1k, BT/NFC, stříbr
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

2.1 kanálový audio systém, výstupní výkon 300W, Bluetooth / NFC,
virtuální prostorový zvuk S-Force PRO Front Surround, DTS-HD, Dolby True HD, bezdrátová subwoofer,
3x HDMI vstup, 1xHDMI výstup, 1x optický výstup,
dálkové ovládání, , ovládání z aplikace SongPal, stříbrná barva

Charakteristika:
*2.1kanálový systém zvýrazní vaše filmy - Vychutnejte si každý filmový soundtrack na plno díky tomuto 2.1kanálovému zvukového projektoru. Dva reproduktory byly pečlivě zpracovány, aby zajistily vyváženou zvukovou odezvu ve všech frekvencích, zatímco bezdrátový subwoofer dodává větší objem basům - takže každá exploze a akční scéna je intenzivnější než kdykoli předtím.
*Prostorový zvuk jako v kině díky technologii Dolby® TrueHD - Vychutnejte si čistý a vysoce věrný prostorový zvuk ve filmech ve vysokém rozlišení. Technologie Dolby® TrueHD je speciálně navržená tak, abyste při sledování filmu nebo poslechu hudby slyšeli zcela bezztrátový zvuk. Efektivní využití přenosové rychlosti a reprodukce zvuku blížící se studiové kvalitě umožňuje technologii Dolby® TrueHD zajistit bezkonkurenční věrnost zvuku disků Blu-ray Disc™ a staženého obsahu.
*DTS-HD™ pro přesnost studiové nahrávky - Vychutnejte si doma přesný, detailní zvuk. Díky kodeku DTS-HD Master Audio si budete moci vychutnat původní, nekomprimované zvukové záznamy u svých oblíbených disků Blu-ray Disc™ a streamovaných filmů - přesně podle představ režiséra. DTS®-HD audio s vysokým rozlišením také přináší intenzivní, detailní reprodukci hudebních vystoupení, čímž zajišťuje každému tónu kvalitu blízkou studiové nahrávce.
*Zvuk jakov kině s technologií S-Force Pro Front Surround - Užijte si strhující zážitek s virtuálním prostorovým zvukem. Technologie S-Force PRO Front Surround napodobuje způsob, jakým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln - a potřebuje k tomu pouze kanál levého a pravého reproduktoru. Díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí si můžete užít bohatý a vysoce věrný zvuk napříč větší poslechovou oblastí.
*Digitální zesilovač S-Master: skutečně čistý zvuk - Vychutnejte si to nejlepší z digitálního zvuku díky digitálnímu zesilovači S-Master. Zesilovač S-Master využívá zjednodušenou, úplnou cestu signálu, díky čemuž reprodukuje digitální audiosignály bez mnoha fází analogového signálu vyžadovaných u běžných zesilovačů. Výsledkem není pouze větší výkon, ale výrazně méně zkreslení způsobeného hromaděním tepla.
*Režim ClearAudio+ obohatí vaši hudbu - Unikátní režim ClearAudio+ od Sony automaticky upraví nastavení zvuku pro bohatý poslech. Režim ClearAudio+, který představuje spojení odborných znalostí týkajících se technologií digitálního zpracování signálu, optimalizuje zvukové formáty a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku, ať posloucháte cokoli.
*Velmi tenké provedení, které nepůsobí rušivě - Velmi tenký model je navržen tak, aby elegantně ladil s přední stranou televizoru, neblokoval výhled na obrazovku a nebránil příjmu IR signálu. Díky tenkému profilu lze reproduktor také různým způsobem upevnit na zeď. Měří pouhých 90 cm (35,5") na šířku a 5,1 cm (2") na výšku a jeho hloubka je pouhých 11,7 cm (4,6"). Subwoofer je bezdrátový a kompaktní a lze jej flexibilně umístit i do prostor, kde je o dostatek místa nouze.
*Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení - Díky technologii NFC (Near Field Communication) je složité nastavení připojení minulostí. Pro rychlé a bezproblémové připojení se stačí dotknout zařízením s technologií NFC značky N na těle zařízení a můžete začít streamovat obsah pomocí Bluetooth®. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Pomocí nabídky nastavení zařízení se můžete manuálně připojit k Bluetooth®.
*Bezdrátové streamování přes Bluetooth® - Streamujte své oblíbené skladby a aplikace bezdrátově pomocí technologie Bluetooth®. Spárujte svůj smartphone nebo tablet s tímto zvukovým projektorem vybaveným technologií Bluetooth® a užijte si hudbu. Ovládat seznamy skladeb a hlasitost můžete navíc přímo ze svého zařízení.
*Sjednoťte svou hudbu prostřednictvím aplikace SongPal - Stáhněte si aplikaci SongPal pro smartphone a tablet a ovládejte svou sbírku hudby. Připojte se jednoduše přes Bluetooth® a získáte bezproblémový přístup ke všem svým oblíbeným skladbám uloženým v telefonu nebo dostupným v oblíbené hudební aplikaci online.
*Několik portů HDMI pro snadné připojení - Pomocí tří vstupů a jednoho výstupu HDMI můžete připojit přijímač internetové TV, přehrávač Blu-ray Disc™, herní konzoli a další zařízení. Můžete si užívat všechny výhody domácího kina na jediném místě a nepotřebujete samostatný přijímač.
*Jednodušší nastavení zvuku díky nastavení HDMI ARC - Prostřednictvím vstupu HDMI ARC (Audio Return Channel) je zvuk přenášen z kompatibilních televizorů zpět do zvukového projektoru, není tedy nutné používat doplňkový zvukový kabel. Každé zařízení připojené k televizoru může nyní využívat zvukový výstup projektoru, takže si můžete vychutnat veškerý zvuk ve vysoké kvalitě.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony Soundbar HT-CT381, 300W, 2.1k, BT/NFC, stříbr
Diskuze k produktu: sony-soundbar-htct381-300w-21k-bt-nfc-stribr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.