vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony Soundbar HT-ST9, 800W, 7.1k, Hi-res, černý

Kalkulačka splátek CETELEM
36493 Kč s DPH

30160 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: HTST9.CEL
Výrobce: SONY
Váha: 22,616
Záruka: 24 měsíců
Sony Soundbar HT-ST9, 800W, 7.1k, Hi-res, černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

7.1 kanálový audio systém, výstupní výkon 800W, Bluetooth / NFC, Magnetic Fluid Speakers,
HighRes Audio, LDAC - bezstrátová komprimace HighRes Audia, DTS-HD, Dolby TrueHD, Wi-Fi, Spotify, zapojení do sítě Multi Room, bezdrátový subwoofer, zrcadlení obsahu z tabletu / smart phonu (Miracast),
3x HDMI vstup, 1xHDMI výstup, 1x optický výstup,
dálkové ovládání, , ovládání z aplikace SongPal,

Charakteristika:
*7.1kanálový systém nabízí pohlcující prostorový zvuk - Nechte se pohltit bohatým a detailním 7.1kanálovým prostorovým zvukem. Tři koaxiální reproduktory (dva z nich jsou vybaveny super tweetery) dokáží reprodukovat přesný zvuk ve středních až vysokých frekvencích a jsou určeny pro přehrávání detailního zvuku s vysokým rozlišením. Naše speciální syntezační technologie Wave-front využívá celé reproduktorové pole a dokáže zvuk přesně umístit do prostoru. Nabízí tak pohlcující zvuk s dokonalou přesností.
*Zvuk jako v kině s technologií S-Force Pro Front Surround - Užijte si strhující zážitek s virtuálním prostorovým zvukem. Technologie S-Force PRO Front Surround napodobuje způsob, jakým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln – a potřebuje k tomu pouze kanál levého a pravého reproduktoru. Díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí si můžete užít bohatý a vysoce věrný zvuk napříč větší poslechovou oblastí.
*Technologie Dolby® TrueHD pro zvuk podle představ režiséra - Užívejte si bezkonkurenční kvalitu s technologií Dolby® TrueHD, která poskytuje bezztrátový zvuk u veškerých filmů i hudby. Protože reprodukuje zvuk, který je identický se zvukem původní studiové nahrávky, zachovává u disků Blu-ray Disc™ a stahovaného obsahu nesrovnatelnou věrnost zvuku.
*DTS-HD™ pro přesnost studiové nahrávky - Vychutnejte si doma přesný, detailní zvuk. Díky kodeku DTS-HD Master Audio si budete moci vychutnat původní, nekomprimované zvukové záznamy u svých oblíbených disků Blu-ray Disc™ a streamovaných filmů – přesně podle představ režiséra. DTS®-HD audio s vysokým rozlišením také přináší intenzivní, detailní reprodukci hudebních vystoupení, čímž zajišťuje každému tónu kvalitu blízkou studiové nahrávce.
*Několik portů HDMI pro snadné připojení - Pomocí tří vstupů a jednoho výstupu HDMI můžete připojit přijímač internetové TV, přehrávač Blu-ray Disc™, herní konzoli a další zařízení. Můžete si užívat všechny výhody domácího kina na jediném místě a nepotřebujete samostatný přijímač.
*Port USB pro přehrávání zvuku s vysokým rozlišením - Vychutnejte si čisté a detailní přehrávání zvuku s vysokým rozlišením. Port USB poskytuje stabilní připojení pro bezztrátový zvuk včetně DSD a zvukových kodeků 24 bitů/192 kHz s vysokou přenosovou rychlostí. Stačí jen připojit jednotku USB nebo přenosný hudební přehrávač a můžete si užívat optimální reprodukci zvuku s vysokým rozlišením. Můžete také přehrávat řadu dalších kodeků, například mp3, AAC nebo WMA.
*Přenos signálu 4K pro 4K obsah - Zachovejte na obrazovce kvalitu 4K zdroje. Funkce přenosu signálu 4K vám umožní „přenášet“ a zobrazovat data 4K na 4K televizoru či projektoru bez jakéhokoli zhoršení kvality obrazu. Díky schopnosti reprodukce zážitku v rozlišení 4K je tento zvukový projektor ideálním partnerem pro televizory a přehrávače 4K a představuje pevný základ vašeho domácího zábavního systému i do budoucna.
*Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů - Užijte si digitální hudbu naplno díky zvuku s vysokým rozlišením. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí poslech hudby bez kompromisů, a to zejména díky záznamu hudby s vyšší frekvencí než v případě disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence i přesnosti rychlosti přenosu každého vzorku. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.
*Digitální zesilovač S-Master HX: maximální čistota zvuku - Vychutnejte si zvuk ve vysokém rozlišení s digitálním zesilovačem S-Master HX. Zesilovač S-Master HX využívá zjednodušenou, úplnou cestu signálu a vysokofrekvenční metodu tvarování spektra kvantizačního šumu. Dokáže tak reprodukovat i nejjemnější detaily a široký frekvenční rozsah, který hudba i filmy vyžadují. Spolupracuje s nejmodernějšími formáty zvuku s vysokým rozlišením, abyste si mohli vychutnat hudbu přesně podle představ interpreta.
*Technologie DSEE HX obnoví vaše hudební soubory - Za hranice kvality CD. Technologie DSEE HX staví na naší patentované technologii DSEE zvyšující rozlišení komprimovaných audiosouborů na úroveň blížící se zvuku s vysokým rozlišením. Obnovením detailů původní nahrávky, které byly ztraceny v průběhu komprese, zajistí technologie DSEE HX zážitek z poslechu bohatého zvuku studiové kvality u veškeré vaší hudby.
*Režim ClearAudio+ obohatí vaši hudbu - Unikátní režim ClearAudio+ od Sony automaticky upraví nastavení zvuku pro bohatý poslech. Režim ClearAudio+, který představuje spojení odborných znalostí týkajících se technologií digitálního zpracování signálu, optimalizuje výstup a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku bez ohledu na to, zda se věnujete počítačové hře, posloucháte hudbu nebo sledujete film.
*Koaxiální reproduktory se zvukem v plném rozsahu - Koaxiální reproduktory nového typu nabízejí mimořádný zvukový výkon v tenkém a kompaktním provedení zvukového projektoru. Díky spojení basového a výškového reproduktoru do společného dvoupásmového zařízení lze reprodukovat mnohem větší frekvenční rozsah. Nedochází tak k žádné ztrátě detailů a při poslechu se cítíte téměř jako na živém představení.
*Super tweetery pro vzletné výšky - Vychutnejte si čisté výšky v hudební produkci i v mluveném slovu. Umístěním výškových reproduktorů se širokým rozptylem před vlastní reproduktory vytvoříte široké zvukové pole, které si zachovává stejně vysokou kvalitu v celé místnosti. Tóny o vysoké frekvenci jsou reprodukovány s čistotou a detaily zvuku s vysokým rozlišením, takže si můžete užívat realistický a pohlcující zvuk, kdekoli se usadíte.
*Membrána z karbonového vlákna tvoří pevnou konstrukci reproduktoru - Prostřednictvím membrány z karbonového vlákna dokáže každý reproduktor zajistit zvuk s minimálním zkreslením v celém frekvenčním rozsahu. Díky své pevnosti je karbonové vlákno mimořádně odolný materiál, dokonale vhodný na výrobu kuželových membrán reproduktorů. Vzduch se může bez zkreslení vlnit i při nízkých frekvencích a zvuková reprodukce je čistá a bohatá na detaily.
*Reproduktory Magnetic Fluid: vysoký výkon, malé rozměry - Pokud eliminujeme konvenční tlumiče reproduktoru a nahradíme je technologií reproduktorů Magnetic Fluid, velikost reproduktoru se výrazně sníží, aniž by došlo ke snížení přesnosti a úrovně detailu. S technologií Magnetic Fluid, původně vyvinutou pro NASA, můžete umístit reproduktory se skvělým zvukem do menšího prostoru, což je ideální řešení pro tenké televizory a jiné kompaktní, špičkové reproduktory
*Vychutnejte si kvalitnější streamování přes Bluetooth® s kodekem LDAC - LDAC je nový kodek, který společnost Sony vyvinula pro streamování vysoce kvalitního zvuku prostřednictvím technologie Bluetooth®. Podporuje až třikrát větší rychlost přenosu než klasické streamování Bluetooth®, používá vzorkovací frekvence až 96 kHz a využívá efektivnější systém kódování. Výsledek? Fantastický zvuk s menší kompresí, který i po bezdrátovém přenosu kvalitou převyšuje reprodukci z disku CD.
*Streamování přes Bluetooth® pro váš poslech - Zvuk ze zvukového projektoru můžete streamovat přímo do sluchátek prostřednictvím technologie Bluetooth® a užívat si tak pohodlný bezdrátový poslech. Tato funkce je kompatibilní s vysoce kvalitními kodeky LDAC, SBC a AAC a je určena pro soukromou zábavu – stačí jen nasadit sluchátka a užívat si film na velké obrazovce, aniž byste rušili své okolí.
*Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení - Díky technologii NFC (Near Field Communication) je složité nastavení minulostí. Pro bezproblémové připojení se stačí dotknout zařízením s technologií NFC značky Nna těle


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony Soundbar HT-ST9, 800W, 7.1k, Hi-res, černý
Diskuze k produktu: sony-soundbar-htst9-800w-71k-hires-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.