vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony Soundbar HT-XT100, 80W, 2.1k, BT/NFC, pod TV

Kalkulačka splátek CETELEM
5286 Kč s DPH

4369 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: HTXT100.CEL
Výrobce: SONY
Váha: 6,538
Záruka: 24 měsíců
Sony Soundbar HT-XT100, 80W, 2.1k, BT/NFC, pod TV
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

2.1k reproduktor pod televizor s technologií Bluetooth®
Posuňte zvuk svých filmů i hudby na novou úroveň. Reproduktor HT-XT100 je navržen jako podstavec pod televizor. Virtuální prostorová 2.1kanálová zvuková technologie v kombinaci s vestavěným subwooferem nabízí vyvážený filmový zvuk. Praktické provedení typu „vše v jednom“ funguje zároveň i jako bezdrátový reproduktor, do kterého můžete během okamžiku streamovat hudbu prostřednictvím technologií Bluetooth® a NFC jedním dotykem.
Digitální zesilovač S-Master pro čistou kvalitu zvuku -/ Hudba s fantastickým zvukem v jediném kroku díky technologii ClearAudio+ / Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem / Technologie S-Force PRO Front Surround vytváří zvuk jako v kině / Přehrávání pomocí technologie USB
Analogový vstup zvuku (včetně TV CEC) (1 mini jack), Příjem Bluetooth® (verze 4.0) / NFC, USB (nabíjecí, 1 A), Výstup HDMI® (1)


Charekteristika:
*2.1kanálový systém zvýrazní vaše filmy - Vychutnejte si plnou sílu každého filmového soundtracku díky tomuto 2.1kanálovému systému reproduktorů. Dva reproduktory jsou pečlivě zpracovány, aby zajistily vyváženou zvukovou odezvu ve všech frekvencích, zatímco doplňkový 10cm (3,9") vestavěný subwoofer dodává větší objem basům – takže každá exploze a akční scéna je intenzivnější než kdykoli předtím.
*Digitální zesilovač S-Master: skutečně čistý zvuk - Vychutnejte si to nejlepší z digitálního zvuku díky digitálnímu zesilovači S-Master. Zesilovač S-Master využívá zjednodušenou, úplnou cestu signálu, díky čemuž reprodukuje digitální audiosignály bez mnoha fází analogového signálu vyžadovaných u běžných zesilovačů. Výsledkem není pouze větší výkon, ale výrazně méně zkreslení způsobeného hromaděním tepla.
*Režim ClearAudio+ obohatí vaši hudbu - Unikátní režim ClearAudio+ od Sony automaticky upraví nastavení zvuku pro bohatý poslech. Režim ClearAudio+, který představuje spojení odborných znalostí týkajících se technologií digitálního zpracování signálu, optimalizuje zvukové formáty a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku, ať posloucháte cokoli.
*Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení - Díky technologii NFC (Near Field Communication) je složité nastavení připojení minulostí. Pro rychlé a bezproblémové připojení se stačí dotknout zařízením s technologií NFC značky N na těle zařízení a můžete začít streamovat obsah pomocí Bluetooth®. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Pomocí nabídky nastavení zařízení se můžete manuálně připojit k Bluetooth®.
*Bezdrátové streamování přes Bluetooth® - Streamujte své oblíbené skladby a aplikace bezdrátově pomocí technologie Bluetooth®. Spárujte svůj smartphone nebo tablet se zvukovým systémem vybaveným technologií Bluetooth® a užijte si poslech na maximum. Ovládat seznamy skladeb a hlasitost můžete navíc přímo ze svého zařízení.
*Jednoduché připojení přes rozhraní USB - Připojte smartphone, tablet, přehrávač mp3 nebo jednotku USB předním portem USB a poslouchejte své oblíbené skladby. S dálkovým ovladačem máte přehrávání plně pod kontrolou a můžete si užívat si zvuk s vysokým rozlišením na všech svých zařízeních.
*Jednodušší nastavení zvuku díky výstupu HDMI ARC - Prostřednictvím vstupu HDMI ARC (Audio Return Channel) je zvuk přenášen z kompatibilních televizorů zpět do reproduktoru, není tedy nutné používat doplňkový zvukový kabel. Každé zařízení připojené k televizoru může nyní využívat zvukový výstup reproduktoru, takže si můžete vychutnat veškerý zvuk ve vysoké kvalitě.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony Soundbar HT-XT100, 80W, 2.1k, BT/NFC, pod TV
Diskuze k produktu: sony-soundbar-htxt100-80w-21k-bt-nfc-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.