vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY HT-XT100 2.1k reproduktor pod televizor s technologií Bluetooth®

Kalkulačka splátek CETELEM
4934 Kč s DPH

4078 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: HTXT100.CEL
Výrobce: SONY
Váha: 6,538
Záruka: 24 měsíců
SONY HT-XT100 2.1k reproduktor pod televizor s technologi...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Posuňte zvuk svých filmů i hudby na novou úroveň. Reproduktor HT-XT100 je navržen jako podstavec pod televizor. Virtuální prostorová 2.1kanálová zvuková technologie v kombinaci s vestavěným subwooferem nabízí vyvážený filmový zvuk. Praktické provedení typu „vše v jednom“ funguje zároveň i jako bezdrátový reproduktor, do kterého můžete během okamžiku streamovat hudbu prostřednictvím technologií Bluetooth® a NFC jedním dotykem.

Výstupní výkon (celkový)80 WKanály zesilovače2.1kBezdrátové možnostiBluetooth®, NFCVstupní a výstupní konektoryAnalogový vstup zvuku (včetně TV CEC) (1 mini jack), Příjem Bluetooth® (verze 4.0) / NFC, USB (nabíjecí, 1 A), Výstup HDMI® (1)Velikost hlavní jednotky – pouze tělo (Š x V x H)70,2 x 7,9 x 31,1 cm

"Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY HT-XT100 2.1k reproduktor pod televizor s technologií Bluetooth®
Diskuze k produktu: sony-soundbar-htxt100-80w-21k-bt-nfc-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.