vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY stereo sluchátka Extra Bass MDR-XB450AP, černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1214 Kč s DPH

1003 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MDRXB450APB.CE7
Výrobce: SONY
Záruka: 24 měsíců
SONY stereo sluchátka Extra Bass MDR-XB450AP, černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ovládání odezvy basů zajistí nekompromisní basy.
Technologie ovládání odezvy basů poskytuje sevřenou, hlubokou basovou odezvu, což se dokonale hodí pro hudební styly zaměřené na dolní část rozsahu. Ventilační otvor maximalizuje proudění vzduchu v nízkém frekvenčním pásmu, optimalizuje účinnost membrány, a umožňuje tak přesnější reprodukci basových rytmů.

Otočná konstrukce usnadňuje cestování.
Tato sluchátka si s sebou můžete vzít kamkoli. Konstrukce sluchátek s otočnými mušlemi umožňuje jejich snadné uložení, když je právě nepoužíváte, a usnadňuje jejich přenosnost při cestách. Otočením mušlí se sluchátka zploští a budete je moci zabalit do kufru nebo batohu bez obav z toho, že zaberou příliš mnoho drahocenného místa.

Ovladač a mikrofon na kabelu pro telefonování v režimu handsfree.
Díky ovladači na kabelu a vestavěnému mikrofonu v kabelu sluchátek můžete z vybraných smartphonů telefonovat handsfree během poslechu hudby. Přepínejte snadno mezi skladbami a hovory, aniž byste museli sluchátka sejmout.

Hliníkový pás pro působivé basy.
Tato sluchátka reprodukují basy, které vás nabudí. Lehký, ale pevný hliníkový pás na horní straně krytu potlačuje nežádoucí vibrace, a napomáhá tak zachování hlubokých, působivých nízkých tónů.

Polstrované náušníky pro naprosté pohodlí.
Poslouchejte zcela pohodlně. Tato sluchátka mají samonastavovací most přes hlavu a měkké polstrované mušle, které zakrývají celé ucho. Vychutnávejte si dlouhotrvající pocit pohodlí, abyste mohli poslouchat svá oblíbená alba znovu a znovu.

Dynamické neodymové reproduktory nabízejí přesný zvuk.
Lehké 30mm dynamické neodymové reproduktory umožňují sluchátkům zajišťovat působivou rytmickou odezvu i v těch nejnáročnějších skladbách. Díky kombinaci s vysoce citlivou membránou můžete zvýšit hlasitost sluchátek, a přesto si užívat čistý a přesný zvuk napříč celým spektrem.

Skládací provedení s uzavřenou konstrukcí izoluje zvuk uvnitř.
Krycí design s uzavřenou zadní částí ovine ucho tak, aby hudba neprocházela ven a okolní šum zase dovnitř ucha. Zvuky se odráží zpět do uší, a vy tak uslyšíte i ty nejméně patrné tóny. Pocítíte také každý takt, protože design s uzavřenou zadní částí přispívá k maximálnímu zvýraznění basových linek v hudbě.

Vysoká citlivost pro hlasitý a jasný zvuk.
Tato sluchátka se zvýšenou citlivostí 102 dB/mW jsou vysoce výkonná při převodu elektrických signálů na akustické. To znamená, že při poslechu hudby ze stejného zdroje a při stejné úrovni hlasitosti uslyšíte napříč celým zvukovým spektrem (v porovnání s méně citlivými sluchátky) hlasitější zvuk.

Široká frekvenční odezva pro čistší výšky i basy.
Široký frekvenční rozsah – v rozsahu 5 Hz až 22 kHz – zajišťuje hluboké podání basů, bohaté středové tóny a čisté výšky. Poslouchejte detaily v každé stopě a užijte si každou skladbu.

- Ovládání odezvy basů zajistí bohaté hloubky
- Otočné skládací provedení pro poslech na cestách
- S oboustranným kabelem s dálkovým ovladačem pro telefony se systémem Android můžete volat handsfree
- Odolný a stylový hliníkový kryt
- Polstrované náušníky zajistí pohodlí při dlouhém nošení

HMOTNOST: 165 g (bez kabelu)
TYP CLOSED: Ano
TYP DYNAMIC: Ano
REPRODUKTOR: 30 mm dynamický (kulatý typ)
FREKVENČNÍ ROZSAH (HZ): 5–22 000 Hz
CITLIVOST (DB/MW): 102 dB/mW
IMPEDANCE (OHM): 24 Ohm při 1 kHz
TYP KABELU: Typ Y
DÉLKA KABELU: 1,2 m
PŘÍPOJKA: Pozlacený čtyřvodičový minikonektor ve tvaru L
SMĚR MIKROFONU DO LINKOVÉHO VSTUPU: Všesměrový
OVLÁDÁNÍ ODEZVY BASŮ: Přes uši, ČelenkaPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY stereo sluchátka Extra Bass MDR-XB450AP, černá
Diskuze k produktu: sony-x-bass-sluchatka-mdrxb450ap-handsfree-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.