vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY XLR-K1M Sada adaptéru XLR

Kalkulačka splátek CETELEM
22655 Kč s DPH

18723 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: XLRK1M.CE
Výrobce: SONY
Váha: 0,656
Záruka: 24 měsíců
SONY XLR-K1M Sada adaptéru XLR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Použijte ideální mikrofon pro vaše potřeby

Sada adaptéru mikrofonu XLR zahrnující adaptér XLR-A1M a dvousměrný monofonní mikrofon ECM-XM1
Nastavení úrovně záznamu a potlačení hluku větru
Adaptér pro připojení množství typů mikrofonů
Nahrávejte zvuk z dálky s pomocí mikrofonu „shotgun“

Navrženo pro fotoaparáty a videokamery Sony - Při nahrávání s kompatibilní řadou produktů Sony můžete nastavovat citlivost, směr a úroveň zvuku.
Použijte nejlepší mikrofon pro svůj projekt - Dodávaný adaptér XLR-A1M umožňuje použít množství typů mikrofonů včetně dynamických a kondenzátorových mikrofonů.
Dodejte svým filmům profesionální zvukový doprovod - Připojte dodávaný dvousměrný monofonní mikrofon ECM-XM1 typu „shotgun“, který vám umožní pořídit čistý zvukový záznam i na dlouhou vzdálenost.
Bezstarostné připojení, které je spolehlivé a bezpečné - Dodávaný ochranný kryt konektoru XLR se pevně uzamkne k adaptéru a kabel mikrofonu tak bude stále bezpečně zajištěn.
Ovládání úrovně a nastavení zvuku v reálném čase - Při záznamu máte plnou kontrolu nad zvukem a můžete nastavovat úroveň a vyvážení zvukových vstupů a další podrobná nastavení.
Přesný a komplexní záznam zvuku - S pomocí libovolné kombinace dvou mikrofonů a linkových vstupů pořídíte detailní zvukový záznam zahrnující nízké frekvence.
Mikrofon si můžete bezpečně uložit na cesty - Dodávané pouzdro na přenášení umožňuje sbalit celou sadu mikrofonu, aby byla chráněna před počasím.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY XLR-K1M Sada adaptéru XLR
Diskuze k produktu: sony-xlrk1m-sada-adapteru-xlr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.