vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Creative GigaWorks T3, reproduktory 2.1, RMS 80W, Low Standby Power

Kalkulačka splátek CETELEM
5134 Kč s DPH

4243 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Reproduktory
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 51MF0365AA000
Výrobce: Creative
Záruka: 24 měsíců
Creative GigaWorks T3, reproduktory 2.1, RMS 80W, Low Sta...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Stylový a precizní zvuk.

Reproduktorový systém Creative GigaWorks T3 hraje vaši hudbu tak, jak jste ji ještě nikdy neslyšeli. Kombinace novátorského designu, nejlepších komponent a nejmodernějších technologií nabízí novou kvalitativní úroveň poslechu hudby na vašem PC/Mac počítači či z MP3 přehrávače. Dva satelitní reproduktory poskytují díky širokopásmovým prvotřídním měničům výborně prokreslený zvuk s bohatými středy a čistými výškami. Zvuk ze satelitních reproduktorů se přirozeně spojuje s basy ze subwooferu v provedení Creative SLAM™ (Symmetrically Loaded Acoustic Module), který k vytváření hlubokých a bohatých basů s citlivou dynamikou využívá tři měniče. Creative GigaWorks T3 využívá technologii Low Standby Power, která omezuje spotřebu energie v pohotovostním režimu. Kvůli dokonalému pohodlí je systém vybaven i dálkovým kabelovým ovládáním s ovladačem hlasitosti plus Aux vstupem a sluchátkovým výstupem.

* Prvotřídní reproduktorový systém v provedení 2.1 se špičkovou přesností zvuku a působivým designem.
* Kompaktní a stylové satelity s vysoce kvalitními měniči pro plné středové a čisté výškové tóny.
* Kompaktní subwoofer ve výkonném provedení SLAM využívá tři měniče pro rafinované podání hlubokých basů.
* Ekologická technologie Low Standby Power pro minimální spotřebu energie v pohotovostním režimu.
* Pohodlný kabelový dálkový ovladač s ovládáním hlasitosti, Aux vstupem a sluchátkovým výstupem.

Výkon:
* 2 x 15 W RMS (satelity)
* 50 W RMS (subwoofer)

Frekvenční rozsah:
*30 Hz - 20 kHz

Rozměry:
* Satelity: 93 x 76 x 149 mm
* Subwoofer: 287 x 236 x 213 mm
* Ovladač: 60 x 40 mm

Hmotnost:
* Satelity: 352 g
* Subwoofer: 5,9 kg
* Ovladač: 85 g

Obsah balení:
- Dva reproduktory s dvoupalcovými širokopásmovými měniči
- Jeden SLAM subwoofer se třemi 6,5" měniči
- Dálkové ovládání hlasitosti
- RCA kabel v provedení stereo-dual
- Stručný návod k použití


Postup při reklamaci produktů Creative Labs.

Rádi Vás informujeme, že společnost FIXIT S.A. začíná od 1.9.2011 provádět záruční a pozáruční reklamace výrobků Creative Labs na polském, českém, slovenském a maďarském trhu.
Registrace a sledování průběhu vyřizování reklamací výrobků se uskutečňuje pomocí webové aplikaci RMA společnosti Fixit. Aplikace je zpřístupněna na adrese: http://rma.fixit-service.com .
Aktuální reklamační postup k výrobkům Creative Labs lze stáhnout po registraci a následném přihlášení do aplikace - postup ve formátu PDF se nachází v oddílu Nápověda.
Partneři, kteří již dříve aplikaci RMA firmy Fixit používali, se nemusejí v systému registrovat znovu. Způsob registrace, čili přihlášení reklamace, je stejný jako u jiných výrobců, již jsou přes společnost Fixit servisováni. Veškeré informace o procesu RMA jsou k dostání na e-mailové adrese: creative@cz.fixit-service.com .
PowerSales International a FIXIT S.A. vynaloží veškerá úsilí k tomu, aby změna reklamačních postupů pro výrobky Creative Labs proběhla bez jakéhokoliv prodlení ve vyřízení reklamací a aby se přispělo k výraznému zlepšení kvality servisu výrobků CreativeLabs.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Creative GigaWorks T3, reproduktory 2.1, RMS 80W, Low Standby Power
Diskuze k produktu: speaker-creative-gigaworks-t3-21 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.