vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Speaker CREATIVE Inspire A50 2.0,USB

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
288 Kč s DPH

238 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 51MF1675AA001
Výrobce: CREATIVE LABS
Záruka: 24 měsíců
Speaker CREATIVE Inspire A50 2.0,USB
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Systém reproduktorů 2.0 napájený přes kabel USB Zvuk, jak si přejete. Reproduktory A50 se vyznačují jednoduchou a praktickou konstrukcí s napájením přes kabel USB. K celé řadě zařízení je lze připojit pomocí 3,5mm stereofonního konektoru. I u notebooku či stolního počítače tak získáte kvalitní zvuk.
Funkce Zvuk, jak si přejete Reproduktory A50 se vyznačují jednoduchou a praktickou konstrukcí s napájením přes kabel USB. K celé řadě zařízení je lze připojit pomocí 3,5mm stereofonního konektoru. I u notebooku či stolního počítače tak získáte kvalitní zvuk.
Napájení přes kabel USB Reproduktory A50 lze napájet z portu USB. Jednoduše zapojte kabel do počítače. Nepotřebujete žádný adaptér.
Vestavěný basový port V těle reproduktorů A50 je zabudován basový port, který zvýrazní basy v hudebních nahrávkách. Přesto reproduktory na stole zaberou minimum místa.
Snadná připojitelnost Reproduktory lze pomocí 3,5mm stereofonního konektoru připojit k celé řadě zvukových zařízení.
Pohodlné ovládání Vypínač a ovládání hlasitosti jsou prakticky umístěny na pravém satelitu, takže se k nim snadno dostanete.
Magnetické stínění Reproduktory A50 můžete bez obav postavit i blízko monitoru CRT. Mají elektromagnetické stínění a monitor proto nebude rušen elektromagnetickou interferencí.
Specifikace : Konfigurace systému: Systém 2.0 Rozměry: 163 x 74 x 83 mm Hmotnost: Levý reproduktor: 239 g Pravý reproduktor: 280 g Typ konektoru: Stereo Jack Barva: Černá


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Speaker CREATIVE Inspire A50 2.0,USB
Diskuze k produktu: speaker-creative-inspire-a50-20usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.