vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SPEED LINK myš SL-630003-RD SNAPPY Mouse - Wireless USB, red

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
255 Kč s DPH

211 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SL-630003-RD
Výrobce: SPEED LINK
Záruka: 24 měsíců
SPEED LINK myš SL-630003-RD SNAPPY Mouse - Wireless USB, red
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dopřejte Vascaron;emu pracoviscaron;ti viacute;ce barvy. Snappy Mouse upoutaacute; jejiacute; individuaacute;lniacute; barvou pohled na každeacute;m psaciacute;m stole. Je možneacute; ji obzvlaacute;scaron;tě ideaacute;lně použiacute;vat na notebooku a je vhodnaacute; jak pro pravaacute;ky, tak i pro levaacute;ky. Optickyacute; senzor zaručuje precizniacute; a plynuleacute; sniacute;maacute;niacute; a čteniacute;. Jednoduscaron;e zapojit do portu USB. Přijiacute;mač se postaraacute; o rychlou instalaci bez řiacute;diciacute;ho programu a jednoducheacute; použitiacute; až do vzdaacute;lenosti 8 m.

Bezdraacute;tovaacute; 3-tlačiacute;tkovaacute; myscaron;
Dosah až do 8 m
Optickyacute; senzor s precizniacute;m rozliscaron;eniacute;m 1.000-dpi
Pogumovanyacute; povrch pro přiacute;jemnou, zejmeacute;na bezpečnou stabilitu
Moderniacute; design
Rychlaacute; a snadnaacute; instalace
Hodneacute; jak pro pravaacute;ky, tak i pro levaacute;kyPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SPEED LINK myš SL-630003-RD SNAPPY Mouse - Wireless USB, red
Diskuze k produktu: speed-link-bezdratova-mys-sl630003rd-snappy-mouse-wireless-usb-red není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.