vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SPEED LINK myš kočka FUNNY FARM Mouse - USB, cat

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
284 Kč s DPH

235 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SL-6135-CAT
Výrobce: SPEED LINK
Záruka: 24 měsíců
SPEED LINK myš kočka FUNNY FARM Mouse - USB, cat
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tato myscaron; oživiacute; Vaacute;scaron; psaciacute; stůl! Ať už jako kočka, prasaacute;tko nebo beruscaron;ka ndash; roztomilyacute; design ve tvaru zviacute;řete s veselyacute;ma velkyacute;ma očima potěscaron;iacute; nejen dětskaacute; srdce. Diacute;ky sveacute;mu přiacute;jemneacute;mu měkkeacute;mu gumoveacute;mu povrchu je FUNNY FARM Mouse takeacute; extreacute;mně robustniacute; a optimaacute;lně takeacute; zapadaacute; i do malyacute;ch rukou.Tak majiacute; i ti nejmenscaron;iacute; zaacute;bavu z objevovaacute;niacute; světa počiacute;tačů. Veselaacute; hospodaacute;řskaacute; zviacute;řaacute;tka se nezaleknou žaacute;dneacute; praacute;ce, protože pod pestryacute;m barevnyacute;m krytem se ukryacute;vaacute; spolehlivaacute; technologie myscaron;i s přesnyacute;m optickyacute;m senzorem.

Třiacute;-klaacute;vesovaacute; myscaron; s USB portem
veselyacute; design ve tvaru roztomilyacute;ch zviacute;řaacute;tek
přiacute;jemně měkkyacute;, ergonomickyacute; povrch pro ruce jakeacute;koliv velikosti ndash; ideaacute;lniacute; pro dětskeacute; ruce
přesnyacute; optickyacute; senzor s 800dpi
jemně rastrovaneacute; kolečko myscaron;i
robustniacute; materiaacute;l, nescaron;kodiacute;ciacute; životniacute;mu prostřediacute;
snadnaacute; instalace bez budiče
vhodnaacute; jak pro pravaacute;ky, tak i levaacute;ky
Rozměry: 85 times; 38 times; 109mm (scaron;/v/h)
deacute;lka kabelu 1,4m


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SPEED LINK myš kočka FUNNY FARM Mouse - USB, cat
Diskuze k produktu: speed-link-dratova-mys-kocka-funny-farm-mouse-usb-cat není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.