vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDOS Gaming Mouse, red

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
479 Kč s DPH

396 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SL-6393-RD
Výrobce: SPEED LINK
Záruka: 24 měsíců
LEDOS Gaming Mouse, red
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Novaacute; herniacute;myscaron; SPEED LINK Ledos vaacute;m bude spolehlivyacute;m partnerem v akčniacute;ch hraacute;ch. Svyacute;mi vlastnostmi dopomůže k lepscaron;iacute;m vyacute;sledkům. Zaacute;kladem je optickyacute; senzor s vysokyacute;m rozliscaron;eniacute;m a s dobrou odezvou zabudovanyacute; v ergonomicky tvarovaneacute;m, pogumovaneacute;m tělem, jenž přesně padne do ruky. Tiacute;m zkracuje reakčniacute; dobu a prodlužuje vascaron;i vytrvalost. Specialitou je tlačiacute;tko pro okamžiteacute; sniacute;ženiacute; rozliscaron;eniacute; na 500 dpi. Nastavte si tak klidně vysokeacute; rozliscaron;eniacute; a při střelbě na daacute;lku si zpomaliacute;te zaměřovaacute;niacute; pro vyscaron;scaron;iacute; citlivost. Abyste nemuseli opakovaně stisknout tlačiacute;tko myscaron;i, maacute; rapid-fire tlačiacute;tko, ktereacute; udělaacute; praacute;ci za vaacute;s a automaticky provede dvojityacute; klik. Ziacute;skaacute;te tak palebnou převahu nad protivniacute;ky.

Parametry a specifikace:
Určeniacute;
Herniacute;
Provedeniacute;
Symetrickeacute;
Rozhraniacute;
Draacute;tovaacute;
Technologie
Optickaacute;
Citlivost
3nbsp;000 DPI
Barva
Červenaacute;

Počet tlačiacute;tek
3times;


Kolečko
Klasickeacute;Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDOS Gaming Mouse, red
Diskuze k produktu: speed-link-herni-mys-ledos-gaming-mouse-red není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.