vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

STRIKE NX Gamepad - for PS3, black

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
419 Kč s DPH

346 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SL-440400-BK
Výrobce: SPEED LINK
Záruka: 24 měsíců
STRIKE NX Gamepad - for PS3, black
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Robustniacute; STRIKE NX gamepad pro PS3reg; odolaacute; i nejsilnějscaron;iacute; naacute;maze v kritickyacute;ch hraciacute;ch situaciacute;ch. Ergonomickyacute; tvar, niacute;zkaacute; hmotnost a tla citlivaacute; tlačiacute;tka, zaručujiacute; maximaacute;lniacute; hraciacute; komfort a plnou kontrolu. Vibračniacute; funkce zintenzivniacute; dodatečně Vaacute;scaron; zaacute;žitek z hraniacute; a přemiacute;stiacute; Vaacute;s přiacute;mo do středu akce.

PS3 Gamepad
Perfektniacute; ergonomie
2 analogoveacute; sticky
Vibračniacute; funkce pro intenzivniacute; Rumble efekty
Analogoveacute; stiky a na tlak citlivaacute; tlačiacute;tka pro dokonalou kontrolu
Deacute;lka kabelu o 1,8 metru


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k STRIKE NX Gamepad - for PS3, black
Diskuze k produktu: speed-link-herni-ovladac-sl440400bk-strike-nx-gamepad-for-ps3-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.