vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SPEED LINK myš SL-630000-BKBK LEDGY Mouse - wireless, black-black

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
158 Kč s DPH

131 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SL-630000-BKBK
Výrobce: SPEED LINK
Záruka: 24 měsíců
SPEED LINK myš SL-630000-BKBK LEDGY Mouse - wireless, bla...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ideaacute;lniacute; doplněk pro každyacute; PC a Notebook. LEDGY MOUSE je založen na populaacute;rniacute;m modelu klasickeacute; 3-klaacute;vesoveacute; myscaron;i a umožňuje se třemi klaacute;vesami a rolovaciacute;m kolečkem rychlou navigaci pomociacute; softwarovyacute;ch nabiacute;dek, přesnosti a plynuleacute;ho pohybu ukazatele s optickyacute;m skenovaacute;niacute;m. LEDGY vaacute;m diacute;ky bezdraacute;toveacute; technologii 2,4GHz poskytne spolehlivě volnost pohybu až do osmi metrů, automatickyacute; režim uacute;spory energie udržuje baterii pro maximaacute;lniacute; dobu chodu.

Bezkabelovaacute; 3-klaacute;vesovaacute; myscaron;
Robustniacute; konstrukce I Ergonomickyacute; tvar I Modus scaron;etřeniacute; energie
2,4GHz bezdraacute;tovaacute; technologie pro dosah až do 8m I Optickyacute; senzor s precizniacute;m rozliscaron;eniacute;m o 1.200dpi
Rychlaacute; a snadnaacute; instalace ndash; bez dodatečneacute;ho budiče
Kompaktniacute; nano přijiacute;mač uschovatelnyacute; uvnitř myscaron;i
Včetně baterie (AA)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SPEED LINK myš SL-630000-BKBK LEDGY Mouse - wireless, black-black
Diskuze k produktu: speed-link-pc-bezdratova-mys-sl630000bkbk-ledgy-mouse-wireless-blackblack není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.