vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDGY Mouse - wired, black-white

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
192 Kč s DPH

159 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SL-610000-BKWE
Výrobce: SPEED LINK
Záruka: 24 měsíců
LEDGY Mouse - wired, black-white
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ideaacute;lniacute; doplněk pro každyacute; PC a Notebook. LEDGY MOUSE je založen na populaacute;rniacute;m modelu klasickeacute; 3-klaacute;vesoveacute; myscaron;i a umožňuje se třemi klaacute;vesami a rolovaciacute;m kolečkem rychlou navigaci pomociacute; softwarovyacute;ch nabiacute;dek, přesnosti a plynuleacute;ho pohybu ukazatele s optickyacute;m skenovaacute;niacute;m. Kromě toho se vyznačuje snadnou instalaciacute;, propracovanyacute;m designem a spolehlivyacute;m vyacute;konem. K dostaacute;niacute; je myscaron; ve třech různyacute;ch barvaacute;ch, ktereacute; zdůrazňujiacute; atraktivniacute; design.

3-klaacute;vesovaacute; myscaron;
USB port
Ergonomickyacute; tvar pro pravaacute;ky
Robustniacute; konstrukce
Pogumovaneacute; kolečko myscaron;i
Optickyacute; senzor s precizniacute;m rozliscaron;eniacute;m 900-dpi
Rychlaacute; a snadnaacute; instalace ndash; bez přiacute;davneacute;ho budiče
Deacute;lka kabelu 1,3m


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDGY Mouse - wired, black-white
Diskuze k produktu: speed-link-pc-mys-sl610000bkwe-ledgy-mouse-wired-blackwhite není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.