vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Square Enix PS4 Star Ocean: Integrity and Faithlessness

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1102 Kč s DPH

911 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5021290071124
Výrobce: Square Enix
Záruka: 24 měsíců
Square Enix PS4 Star Ocean: Integrity and Faithlessness
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Hra pro Playstation 4 Star Ocean: Integrity and Faithlessness. Epická sci-fi sága Star Ocean pokračuje pátým dílem série.

Za hrou opět stojí oceňované vývojářské studio tri-Ace, které se vrhlo na úpravy soubojového systému a ještě přirozenější propojení akce a příběhových scén.

PŘÍBĚH
Hra se odehrává v období mezi druhým a třetím dílem série. Pangalactická federace se blíží k naplnění své mise - Pořádku a míru napříč galaxii.
Nicméně, začali se objevovat zárodky konfliktu na planetě Faykreed, 6000 světelných let od Země. A tím začíná nový příběh v hvězdném oceánu.

CESTUJTE OTEVŘENÝM SVĚTEM
Ve hře budete plynule proplouvat mezi bitvami a dynamickými filmečky stejně snadno, jako neustále měnící se hratelnost mezi boji a průzkumem okouzlujících lokalit.
Nový systém vám udrží pořád ve střehu, zatímco budete potkávat stále nové osoby s vlastními příběhy a osudy.

EVOLUCE BOJOVÉHO SYSTÉMU
Bojujte s nepřáteli na blízko nebo využívejte celou řadu silných schopností na dálku.
Začleňte do boje speciální útoky a vytvářejte z nich mocná komba, případně využijte sice drahých, ale extra silných kouzel.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Square Enix PS4 Star Ocean: Integrity and Faithlessness
Diskuze k produktu: square-enix-ps4-star-ocean-integrity-and-faithlessness není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.