vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SSD disk Imation USB 3.0, externí přenosný disk, 128GB, černý

Kalkulačka splátek CETELEM
3058 Kč s DPH

2527 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
SSD disky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: i30759
Výrobce: IMATION
Záruka: 24 měsíců
SSD disk Imation USB 3.0, externí přenosný disk, 128GB, č...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ZVYŠTE RYCHLOST PŘENOSU DAT, MAXIMALIZUJTE PRODUKTIVITU
Imation USB 3.0 External Solid State Drive nabízí to nejlepší ve výkonu a přenositelnosti. SSD předstihuje standartní USB 3.0 a USB 2.0 pevné disky, což umožňuje číst, psát a sdílet soubory tak rychle jak jen váš rušný den vyžaduje. S využitím USB 3.0 SuperSpeed rozhraní, SSD je schopen ukládat velké množství dat ve velmi krátkém čase: Přenese 1 000 skladeb za jen něco málo přes minutu, 1 000 fotografií za 35 sekund nebo 20ti minutové HD video za 11 sekund.

Přestože je menší než průměrný smartphone, je ulta-odolný a díky tomu také ultra-přenosný. Je dodáván s předinstalovaným softwarem Lock, který nabízí možnost ochrany heslem pro uživatele, kteří potřebují zabezpečit citlivá data.

Ať už jste tvůrčí osobnost, která pracuje s velkými soubory, fotograf, který pracuje s více fotografiemi nebo obchodní profesionál manipulující s multi-mediálními dokumenty na cestách, tento SSD má výkon, odolnost a pružnost dostatečně vysokou na to, abyste svou práci dokončili.

VLASTNOSTI + VÝHODY
Rozhraní USB 3.0 SuperSpeed přenáší data 12x rychleji nez standartní USB 2.0 flash disk a 4x rychleji než typický USB 3.0 harddisk.
Díky konstrukci bez pohyblivých částí je disk odolný proti šoku a vibracím.
Před-nahraný Lock Software poskytuje ochranu heslem a zabezpečuje citlivé informace.
K dispozici v kapacitách 128GB a 256GB, aby vyhověl vašim rostoucím požadavkům na velikost úložiště.
Nízký příkon disku snižuje náročnost na baterii laptopu.
Ovladač kompatibilní s Mac součástí.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Dostupné kapacity : 128GB, 256GB
Systémové požadavky : Windows OS nebo Mac OSX 10.5 a vyšší. USB 3.0/2.0 port. Software ochrany heslem kompatibilní s Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SSD disk Imation USB 3.0, externí přenosný disk, 128GB, černý
Diskuze k produktu: ssd-disk-imation-usb-30-externi-prenosny-disk-128gb-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.