vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

StarCraft 1 GOLD PC EN

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
372 Kč s DPH

307 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 21629
Výrobce: Activision/Blizzard
StarCraft 1 GOLD PC EN
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Activision/Blizzard; Třída produktu: Strategické hry a simulátory; Hardwarová platforma: PC počítač; Typ hry: Real-time strategie; Jazyková lokalizace: anglická; Typ nosiče: CD disk; Popis hry: Osud Galaxie je ve Vašich rukách. V daleké budoucnosti byla malá skupina vyhnanců z planety Země odsouzená bojovat o přežití kdesi na okraji galaxie. Sjednocené vládě Terranů se po určité době podařilo za pomoci vojenských sil, špionáže a podvodů nastolit křehký mír. Zásoby surovin a paliva však nebyly nevyčerpatelné a tak se musely národy Konfederace začít zajímat o bohaté světy i o cizí sousedy, záhadné Protossi. Aby však celá záležitost byla ještě komplikovanější, zdá se, že doposud neznámé brutální bytosti - Zergovci - vstoupily do těchto galaxií a nemilosrdně ničí všechno, co se jim postaví do cesty. Čas války se naplnil., Balení obsahuje základní hru StarCraft a datadisk StarCraft: Brood War. Nová edice Gold; Další informace: Blizzard Entertainment: StarCraft [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k StarCraft 1 GOLD PC EN
Diskuze k produktu: starcraft-1-gold není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.