vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Start-UP Service for (1) Galaxy 5000/5500 81 to 130 kva UPS

Kalkulačka splátek CETELEM
28287 Kč s DPH

23378 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství pro záložní zdroje
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: WSTRTUP-G5-13
Výrobce: APC
Záruka: 6 měsíců
Start-UP Service for (1) Galaxy 5000/5500 81 to 130 kva UPS
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Start-UP Service for (1) Galaxy 5000/5500 81 to 130 kva UPS Obecné vlastnosti
Ověření instalace
* Po sestavení zařízení ověří certifikovaný servisní technik společnosti APC, zda jsou všechna připojení v systému provedena podle specifikací výrobce a zda pracují správně ve všech režimech provozu, čímž zajistí optimální výkon a prodlouží životnost vašeho zařízení.

Náklady na práci a cestovní náklady jsou zahrnuty
* Většina servisních smluv zahrnuje náklady na práci a cestovní výdaje. Prohlédněte si rozpis prací v rámci servisních specifikací.

Ověření funkčnosti
* V rámci každé preventivní údržby provedou certifikovaní servisní technici testy za účelem ověření, zda systém pracuje správně ve všech provozních režimech, a předejdou tak potížím ještě před jejich vznikem.

Souhrnný výpis událostí
* Projektoví manažeři společnosti APC vám poskytnou písemnou zprávu s informacemi o průběhu vašeho projektu.

Installation Services Vlastnosti a výhody
POHODLÍ
Několik úrovní služeb
* Díky možnosti odběru sad nebo jednotlivých servisních dílů jsou naše služby strukturovány tak, aby si zákazník mohl zvolit, co přesně od APC požaduje.

Zkušený certifikovaný servisní pracovník společnosti APC
* Naši terénní servisní pracovníci jsou důkladně vyškoleni v oblasti všeobecně uznávaných bezpečných postupů a elektrických standardů i našich vlastních směrnic, takže mohou zákazníkům nabídnout nejvyšší úroveň služeb, jakou lze v dnešní době získat.

Volitelné navýšení na 7x24
* Jako většina podnikatelů, i vy požadujete funkční a pracující systém během pracovní špičky. Společnost APC nabízí možnost servisu mimo nejvytíženější pracovní dobu podle vašich časových požadavků. Ve spolupráci s vámi najdeme dobu, kdy budou mít servisní činnosti pravděpodobně nejmenší dopad na vaši produktivitu, což ušetří váš pracovní čas a peníze.

Další informace
* Některé aspekty uvedené v definici služby na tomto webu se mohou lišit podle umístění. V případě neshody mezi definicí služby popsané na tomto webu a lokální definicí služby, má přednost lokální definice. Další informace získáte od certifikovaného prodejního zástupce společnosti APC.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Start-UP Service for (1) Galaxy 5000/5500 81 to 130 kva UPS
Diskuze k produktu: startup-service-for-1-galaxy-5000-5500-81-to-130-kva-ups není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.