vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Stativ Velbon EX UP 53

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1237 Kč s DPH

1022 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Stativy
Dostupnost: Neznámá
Part no.: 17174
Výrobce: Velbon
Váha: 0,36
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Velbon EX-UP53 je flexibilní, 5-sekční hliníkový monopod s 1/4palcovým šroubem. Tento EX-UP53 model je navržen pro stabilní platformu pro potřeby videa a fotografování, takže je ideální volbou pro profesionální nebo začínající fotografy. Vyroben z lehkého a odolného hliníku, Velbon EX-UP53 poskytuje stabilní platformu pro univerzálně kompatibilní point-and-shoot kamery, digitální fotoaparáty a digitální videokamery se záznamovým zařízením. Sekce zamykání nohou zajistí zařízení v požadované výšce a úhlu. Rozšíření do maximální výšky 58,9 cm, může Velbon EX-UP53 Monopod bezpečně podporuje zařízení se zátěží až 4,4 kg. .


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Stativ Velbon EX UP 53
Diskuze k produktu: stativ-velbon-ex-up-53 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.