vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SteelSeries klávesnice APEX

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2644 Kč s DPH

2185 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 64145
Výrobce: Steel Series
Záruka: 24 měsíců
SteelSeries klávesnice APEX
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Steel Series; Třída produktu: Klávesnice; Typ klávesnice: Herní; Typ konektoru: USB 2.0; Rozložení kláves: US layout; Počet kláves: 138; Barva: Černá ; Myš v sestavě: Ne; Další vlastnosti: Navržena tak, aby umožnila rychle reagovat a přizpůsobit její výkon pro hru, Nizký profil klávesnice pro rychlý přístup ke makro tlačítkům, Samostné klávesy pro ovládání hlasitosti a multimediální klávesy, Podsvícené klávesy v 16 milionech odstínů a 8 stupňů intenzity , 5 nezávislých zón, kam si snadno nastavíte barvu pro každý z makro profilů, Pokročilý nnti-ghosting systém pro zuřivé mačkání 20 nejpoužívanějších kláves, Dvě dodatečné klávesy šípek pro pohodlný pohyb , Multimediální klávesy, Nastavitelná výška, 2 USB porty; Operační systém: Windows 2000/XP/Vista/7/8, Linux; Čistá hmotnost: 2.26 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SteelSeries klávesnice APEX
Diskuze k produktu: steelseries-klavesnice-apex není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.