vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Stojanový rack 42U 600x800 RIE IP54 RAL7035

Kalkulačka splátek CETELEM
17828 Kč s DPH

14734 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Skříně do 19'' racku
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: RIE-42-A68-CCX-A1
Výrobce: TRITON
Záruka: 24 měsíců
Stojanový rack 42U 600x800 RIE IP54 RAL7035
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Svařovaný rozvaděč s odnímatelnými kryty, připravený pro instalaci samostatných klimatizačních jednotek, IP54, nosnost 400 kg.

Kabelové vstupy

Kabelový vstup v horní a spodní části o rozměrech 300 x 100 mm je utěsněný záslepkou. V příbalu rozvaděče je jedna vícenásobná kabelová průchodka s vysokým krytím.

Stropní záslepka

Velkoplošná stropní záslepka umožňuje montáž klimatizační jednotky s orientací proudění vzduchu přesně podle potřeby instalovaného zařízení.
Instalací klimatizace klesá IP krytí celé sestavy na IP20. Více informací viz. Aktivní chlazení.

IP54

Rozvaděče řady RIE s vyšším krytím jsou určeny pro ochranu zařízení zejména před škodlivými účinky vody a prachu. Perforace střechy je pouze designová a nijak nesnižuje těsnost rozvaděče. Boční kryty jsou ke skeletu uchyceny šrouby a stejně jako dveře jsou opatřeny pěnovým těsněním. V krytech jsou otvory umožňující spojování rozvaděčů do sestav.

Vícebodový zamykací systém

Zámek s posuvným zamykacím systémem zaručuje dokonalé utěsnění dveří proti skeletu rozvaděče. Systém je kompatibilní s klikami a zámky předních světových výrobců včetně elektronických a kódových.

Nastavitelné vertikální lišty

Dva páry plynule nastavitelných 19“ vertikálních lišt jsou u rozvaděčů hlubších než 800 mm doplněny třetím párem středových lišt.

Těsnění, zemnění

Pro lepení skel a nanášení pěnového těsnění používáme 3D robotické stanoviště. Všechny oddělitelné části rozvaděče jsou vzájemně pospojeny. Centrální zemnící bod M8 je u zadní stěny. Značky pro nastavení vertikálních lišt na posuvných ližinách usnadní instalaci.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Stojanový rack 42U 600x800 RIE IP54 RAL7035
Diskuze k produktu: stojanovy-rack-42u-600x800-rie-ip54-ral7035 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.