vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

URBAN REVOLT Bezdrátový reproduktor Streetbeat Wireless Speaker - lime (bezdrátový, přenosný, nabíjecí)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1250 Kč s DPH

1033 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 19669
Výrobce: URBAN REVOLT
Záruka: 2 měsíců
URBAN REVOLT Bezdrátový reproduktor Streetbeat Wireless S...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátový reproduktor Urban Revolt Streetbeat Silný a vysoce kvalitní zvuk na cestě: Bezdrátový reproduktor UR Streetbeat si můžete vzít všude s sebou. Bezdrátový Reproduktor Streetbeat vám poskytne dostupný výkonný zvuk, ať už se nacházíte ve své místnosti, na pláži nebo v šatně sportovního klubu. Snadnost použití Připojení Bluetooth nastavíte za pár sekund. Stačí zapnout reproduktor a vyhledat jej mobilním telefonem nebo tabletem. Reproduktor vám oznámí, až bude spojení navázáno, potom můžete ovládat hudbu pomocí třech tlačítek na horní straně (přehrát/pozastavit a hlasitost). Prostřednictvím vestavěného mikrofonu lze realizovat telefonní hovory. V případě použití s telefonními hovory funguje tlačítko přehrát / pozastavit jako praktické tlačítko přijetí hovoru. Pokud váš mobilní telefon, tablet, přehrávač MP3 nebo notebook nemá Bluetooth, připojte reproduktor prostřednictvím dodaného 3,5mm kabelu. Streetbeat má vestavěnou baterii, která poskytuje až 10 hodin přehrávání a je dobíjecí prostřednictvím dodaného kabelu USB nebo nabíječky vašeho telefonu (micro-USB). Malý, ale velký! Silný zvuk, malé rozměry. Streetbeat snadno vložíte do brašny nebo batohu. Streetbeat navzdory malým rozměrům nabízí přesvědčivý zvuk. Streetbeat nabízí dostatek výkonu ke sledování filmů, poslechu hudby nebo hraní her, ať jste doma, v parku nebo na pláži. Provedení Charakteristický design s gumovým povrchem, který poskytuje dobré uchopení Kovová mřížka Dostupný v černé, žluté a modré Výrazný zvuk, malé rozměry Malé rozměry: 156x54x60 mm Silný zvuk Snadné používání Bluetooth 3,5mm připojení Tlačítka přehrát/pozastavit/přijetí hovoru a hlasitost Interní Baterie Až 10 hodin přehrávání Nabíjení přes kabel USB Nabíjení přes nabíječku mobilního telefonu s micro USB


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k URBAN REVOLT Bezdrátový reproduktor Streetbeat Wireless Speaker - lime (bezdrátový, přenosný, nabíjecí)
Diskuze k produktu: streetbeat-wireless-speaker-lime není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.