vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wacom STU-430 & Sign Pro PDF

Kalkulačka splátek CETELEM
6059 Kč s DPH

5007 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: STU-430-SP-SET
Výrobce: Wacom
Váha: 0,2
Záruka: 24 měsíců
Wacom STU-430 & Sign Pro PDF
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Popis produktu:

Snadno citelný displej: Wacom STU-430.

STU-430 je plne vybavený, monochromatický podepisovací tablet v novém tenkém designu, je nízký a je vybaven plochým povrchem pro snadnejší podepisování.

4,3’’ obrazovka je dostatecne velká pro zachycení delších podpisu, stejne tak umožnuje umístení softwarových tlacítek vedle podpisové plochy. Transflektivní LCD je snadno citelný v ruzých svetelných podmínkách.

STU-430 je extrémne odolný, je vybavený patentovanou bezúdržbovou technologií EMR od Wacomu, rozpoznává 1.024 úrovní prítlaku.

Povrch z tvrzeného skla chrání LCD obrazovku a je vysoce odolný vuci škrábancum. Pro bezpecnost prenosu dat je použito AES-256 / RSA-2048 bitové šifrování dat. Integrovaný držák pera slouží zároven jako zámek na USB kabel, aby nedošlo k odpojení USB kabelu v nejméne vhodnou dobu. Každému modelu je zároven prirazeno unikátní hardwarové ID, aby mohl být rozpoznán konkrétní kus, který byl použitý pro zachycení príslušného podpisu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wacom STU-430 & Sign Pro PDF
Diskuze k produktu: stu430-sign-pro-pdf není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.