vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wacom STU-530 & Sign Pro PDF

Kalkulačka splátek CETELEM
8448 Kč s DPH

6982 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Tablety a digitizéry
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: STU-530-SP-SET
Výrobce: Wacom
Váha: 0,2
Záruka: 24 měsíců
Wacom STU-530 & Sign Pro PDF
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:

Podepisovací tablet a nástroj pro brandování v jednom: Wacom STU-530 5’’ LCD obrazovka s vysokým rozlišením delá z STU-530 ideální podepisovací tablet pro použití na prodejních mistech nebo na kontaktních místech pro zákazníky.

Nabízí velmi pohodlné podepisování s vylepšeným tenkým a nízkým designem a plochým povrchem. Nový design odráží poptávku na trhu, která si žádá moderní, robustní, ergonomické a spolehlivé podepisovací zarízení. Navíc mohou být zachycené podpisy využity pro úcely brandování, marketingu nebo reklamy, takže se také muže stát platným marketingovým nástrojem.

1.024 úrovní prítlaku dovoluje prirozené podepsání a zachycení podpisu dle platných právních standardu. Pro bezpecnost prenosu dat je použito AES-256 / RSA-2048 bitové šifrování dat. Každému modelu je zároven prirazeno unikátní hardwarové ID, aby mohl být rozpoznán konkrétní kus, který byl použitý pro zachycení príslušného podpisu. Wacom pero muže být pripeveno k tabletu provázkem, aby se neztratilo. STU-530 je urcený pro použití u pokladen a v kontrolních systémech.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wacom STU-530 & Sign Pro PDF
Diskuze k produktu: stu530-sign-pro-pdf není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.