vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Suunto Ambit3 Vertical - bílý (HR)

Kalkulačka splátek CETELEM
9782 Kč s DPH

8084 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SS021966000
Výrobce: SUUNTO
Záruka: 24 měsíců
Suunto Ambit3 Vertical - bílý (HR)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Suunto Ambit3 Vertical Hr multisportovní přístroj s GPS pro plánování tréninků a sledování Doby zotavení. Pro sportovce, kteří chtějí sledovat výškový profil během své aktivity. Běh v přírodě, jízda na kole, běžkování, horolezectví, outdoor aktivity s výškovým převýšením.
Sledujte svůj plán s přesným výškovým profilem trasy a sdílejte své zkušenosti s nastoupanými a sestoupanými výškovými metry.
Outdoorové funkce GPS, navigace : * GPS přímo v přístroji pro získání informací o rychlosti a vzdálenosti (možnost využití satelitního systému GLONASS plánována s updatem softwaru). * Grafické znázornění přímo v přístroji * Funkce Find back / Track back * Místa zájmu (POI): max. 250
Výškoměr : * Dle GPS, barometrický tlak, kombinace měření dle GPS a barometrického tlaku díky funkci FusedAlti™ * zobrazený rozsah: -500 až 9999 m * rozlišení: 1 m * vertikální rychlost, celkový výstup/sestup
Teploměr : * rozlišení: 10 * zobrazený rozsah -20° C to +60° C * příliv a odliv
Tréninkové / sportovní funkce * rychlost a vzdálonost (pomocí integrované GPS) * Možnost měření tepové frekvence pomocí hrudního pásu Suunto Smart sensor. * RR - interval, limity tepové frekvence, zóny TF (nastavení na movescount.com), Doba na zotavení, EPOC amp; V02 max hodnoty (nastavení na movescount.com), záznam TF díky hrudnímu pásu Smart sensor * Test zotavení v průběhu spánku / Rychlý test zotavení * Tréninkové analýzy (dostupné na movescount.com) * GPS analýzy trasy (dostupné na movescount.com) * Kompatibilita s online sportovními komunitami (Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness a další) * Multisportovní funkce ideální např. pro triathlon(změna sportovního módu během cvičení, předem konfigurace multisportovního módu) * Specifické funkce pro běhání, jízdu na kole, plavání.
Další funkce / parametry : * Výdrž baterie GPS / mód času 100 h (14 dní)
* Vibrační alarm * Vícejazyčné menu - možnost nastavení češtiny * Kompatibilní s Movescount Mobile App pro iOS a Android (synchronizace dat, uzpůsobení nastavení, fotky, Suunto Movie) * Podsvícení LED
Technické údaje : * Digitální kompas s možnsotí nastavení deklinace * Vodotěsnost 100 m (dle ISO 6425) * hmotnost: 74 g * rozměry hodinek: 50 x 50 x 15,5 mm * materiál přístroj: vyztužený kompozit, luneta z nerez oceli, minerální krystalické sklíčko, tlačítka z nerez oceli s PVD potahem * materiál pásek: silikon, přezka černá nerez ocel; * 24 mm šířka * vyrobeno ve Finsku * součástí balení: přístroj Suunto Ambit3 Vertical (včetně hrudního pásu Suunto Smart sensor), USB kabel, stručný návod, informace o záruce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Suunto Ambit3 Vertical - bílý (HR)
Diskuze k produktu: suunto-ambit3-vertical-bily-hr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.