vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Suunto Elementum Aqua N/steel

Kalkulačka splátek CETELEM
11220 Kč s DPH

9273 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SS014527000
Výrobce: SUUNTO
Záruka: 24 měsíců
Suunto Elementum Aqua N/steel
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Suunto, špičkový designér přesných instrumentů pro sport, představil novou, excelentní kolekci hodinek Suunto Elementum. Vyrábí se exkluzivně ve Finsku. Tyto stylové, civilně laděné hodinky kombinují mistrnou zručnost s přesnou digitální technologií v unikátním spojení funkce a formy.
Kolekce sestává ze tří modelů - Elementum Aqua, Elementum Terra a Elementum Ventus, které jsou specificky určené pro potápění, horolezectví a mořeplavbu. Názvy v překladu znamenají Voda, Země a Vítr, a to jsou právě tři elementy, které obklopují aktivity, kterými je řada Suunto Elementum inspirovaná, a kterými vás spolehlivě navigují.
Aqua zaznamená uživatelův vstup do vody a zapne všechny funkce a měření, jako jsou hloubka, maximální hloubka, čas ponoru, čas na povrchu a teplotu vody. Ideální pro životní styl, kdy kombinujete městský život s podvodními radovánkami.
Terra je vybaven nezbytnostmi pro přežití v přírodě, jako jsou výškoměr pro kontrolu nastoupané výšky, barometr pro předpověď počasí a kompas pro navigaci. Poskytuje informace, které jsou nezbytné pro pobyt v přírodě se zdravým sebevědomím.
Ventus je velmi sofistikovaný, a přitom elegantní námořní model hodinek s obdivuhodnými funkcemi, které umožňují předpovídat, přicházející počasí, chytrým kompasem pro navigaci a námořní stopky pro dokonalý start. Tyto funkce modelu Ventus z něj dělají nezbytným doplňkem palubního vybavení.
Všechny modely kolekce Elementum jsou opatřeny robustním tělem z nerezové oceli a safírovým sklem s antireflexní vrstvou.

Vlastnosti Elementum Aqua:
čas, datum, alarm
podsvícení
automatický program pro potápění - dive mode
měření aktuální hloubky pod vodou, maximální hloubka
časová délka ponoru
čas strávený na hladině - povrchový interval
teplota vody
počet ponorů
záznam ponorů do paměti - kapacita 14 posledních záznamů
safírové sklíčko s antireflexní vrstvou
robustní pouzdro z nerezové oceli
LCD displej
možnost stisku tlačítek pod vodou díky utěsnění
vodotěsnost 200 m


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Suunto Elementum Aqua N/steel
Diskuze k produktu: suunto-elementum-aqua-n-steel není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.