vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Světelný budík Beurer WL 30

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1495 Kč s DPH

1236 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Výrobce: Beurer
Váha: 1
Světelný budík Beurer WL 30
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Neradi vstáváte a situace je ještě horší, pokud máte vstávat v době, kdy je ještě tma? Na vině tomu je melatonin. Hovoří se o něm jako o spánkovém hormonu. Jeho produkce je závislá na světle. Čím je světla méně, tím vyšší je sekrece melatoninu. Ten způsobuje ospalost a je důvodem toho, proč se nám za světla hůře usíná a naopak za tmy špatně vstává. Pokud se začne rozednívat, pro tělo je to signál, že se omezí produkce melatoninu a zvýší se hladiny látek, které nás udržují aktivní (např. kortizol, glukokortikoid)


Budík se simulací východu slunce Beurer WL30 Vám umožní klidné ranní vstávání bez stresu ze tmy!


Skoncujte se vstáváním za tmy! Hodně lidí má problémy s ranním probouzením a vstáváním. Pokud se jedná navíc o vstávání v časných ranních hodinách, kdy je venku ještě tma, je takovéto ráno pro mnohé z nás spojené se stresem, podrážděností a špatnou náladou. Tyto příznaky pak mohou přetrvávat i během dne.

S budíkem se simulací východu slunce Beurer WL 30 je to jiné. Budík skutečně dokáže ve stanovený čas postupně simulovat ve Vaší ložnici východ slunce a Vy se probudíte přirozeně do osvětlené místnosti. K buzení je možno použít navíc klasický alarm. Může se stát, že si na buzení světlem brzy zvyknete a alarm již nebudete potřebovat.

Budík se simulací východu slunce Beurer WL 30 bude Vaším dobrým pomocníkem i večer, když půjdete spát. Pak dokáže naopak simulovat západ slunce a postupné stmívání světla v místnosti.možno použít i jako noční lampičku
funkce Snooze (opakované buzení)
délku svítání i stmívání možno nastavit (15, 20, 40, 60, 80, 100 a 120 minut)
LCD podsvícený displej - lze vybrat modrou nebo oranžovou barvu
možnost nastavení jasu displeje
rádio, alarm a možnost výběru ze 4 zvuků z přírody (ptačí zpěv, žáby, déšť, vítr)
moderní designTechnická data:rozměr 120 x 145 x 120 mm
hmotnost 430 g
svítivost 50 lux
rádio - frekvence 86,9 - 108,0 MHzPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Světelný budík Beurer WL 30
Diskuze k produktu: svetelny-budik-beurer-wl-30 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.