vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER B7.2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2443 Kč s DPH

2019 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: LED LENSER
Váha: 0,3
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER B7.2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tato svítilna splňuje i ty nejvyšší nároky. Vybavena High End Power LED diodou a inovativním držákem, je B7.2 vhodná pro všechna použití. Její jas se silně podobá motocyklový světlometům. Pracuje v režimech podobných dálkovým a potkávacím světlům. Vhodná pro cyklisty a všechny, kteří umějí ocenit kvalitu. Svítilna je odolná proti vodě dle IP54, což znamená, že jí neublíží ani silný déšť.
Součástí balení je i praktický úchyt např. na rám kola. V nové verzi s vyšším výkonem, nově upravenou čočkou reflektoru pro širší kužel a novou inovací tlačítka pro snadnější ovládání. Nová eloxová úprava povrchu odolná proti oděru.
Vypínač svítilny je umístěn v zásobníku baterií, společně s tlačítkem tvoří jedinečný kompaktní celek chráněný výrobním patentem.
Výhody integrovaného vypínače jsou:
Bateriový zásobník nikdy nevložíte opačně Přímé napojení vypínače ke kontaktům baterií vyřazuje přechodový odpor mezi vypínačem a zásobníkem Dokonalé „bez otřesové“ uchycení zásobníku zabraňuje nežádoucímu pohybu a opotřebování kontaktů Kontakt mezi bateriovým boxem a plošným spojem elektroniky svítilny zajišťují tři mohutné odpružené kontaktní kolíky Při výměně baterií pracujete pouze se dvěma díly.
Balení obsahuje:
1 ks svítilna 1 sada baterií AAA 1,5V Poutko na ruku Univerzální otočný držák na rám kola Návod k použití
Vlastnosti:
Advanced focus systém (AFS) Odolnost proti stříkající vodě IP54 Speed Focus Modulární systém Elektrolyticky pozlacené kontakty Robustní kovové těloPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER B7.2
Diskuze k produktu: svitilna-led-lenser-b72-9427 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.