vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER F1R

Kalkulačka splátek CETELEM
4277 Kč s DPH

3535 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: LED LENSER
Váha: 0,3
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER F1R
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Svítilna LED LENSER F1 vyvolala obrovské nadšení u mnoha uživatelů. Důsledným dalším vývojem se nám nyní podařilo stejnou měrou značně zvýšit účinnost i výkon. S výkonem až 1000 lumenů při délce jen 115 mm je nová dobíjitelná svítilna LED LENSER F1R nejen extrémně výkonná, ale svojí novou koncepcí akumulátoru i mimořádně ekologická. 
Přesvědčí všemi známými komponenty a funkcemi svítilny F1, jako jsou např. elektonická regulace s teplotním senzorem, pevný koncový uzávěr s integrovanou ochranou proti odkulení, vyměnitelný taktický kroužek, vodotěsnost podle IPX8 a samozřejmě světelný obraz optimalizovaný pro konkrétní použití. Přitom si zachovává svoji vzácnou schopnost přeměny a funkčnost původní svítilny, jako například variabilní umístění úchytky. 
U tohoto mistrovského kusu v kapesním formátu je nevyhnutelná i anodizace HA III podle vojenského standardu. 
Pohodlné nabíjení pomocí nabíjecí stanice USB
Malá externí nabíjecí stanice svítilny LED LENSER F1R se pohodlně ovládá a je praktická po stránce použití. Pomocí připojení USB lze akumulátor svítilny LED LENSER F1R nabít nejen na počítači, ale i téměř na každém síťovém adaptéru, který má rozhraní USB. Integrovaný indikátor stavu nabití umožňuje kdykoliv ihned identifikovat aktuální stav nabití. 
 Obsah balení:
Návod k použití
USB kabel
Akumulátor
Výměnný prstýnek
Poutko na ruku
Klip na kapsu
registrační kód 


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER F1R
Diskuze k produktu: svitilna-led-lenser-f1r není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.