vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER L5

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
762 Kč s DPH

630 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: LED LENSER
Váha: 0,2
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER L5
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
LED LENSER ® L5 je malá, lehká a je napájena pouze jedním monočlánkem AA. Nízké váhy dosahuje L5 díky vysoce kvalitnímu polykarbonátovému plastu. Povrch svítilny nabízí maximální přilnavost a patentovaný Advanced Focus System poskytuje ideální osvětlení za všech okolností. S LED LENSER L5 budete dobře připraveni na každou eventualitu při kratších i delších výletech. Na kratších cestách Vás L5 dobře připraví na všechny situace. Svojí hmotností vás nebude obtěžovat a výkonem překvapí. Svítilna je vybavena bezporuchovým tlačítkovým zapínáním, jedním stupněm režimu svitu na 100% s možností "ručního signalizačního blikání".
Balení obsahuje:
1 ks svítilna 2 sady baterií AA 1,5V Poutko na ruku Návod k použití
Vlastnosti:
Advanced focus systém (AFS) Odolnost proti stříkající vodě Otočné ostření ( Turning Focus) Otočný spínač s funkcí tlačítka Elektrolyticky pozlacené kontakty Polykarbonátová


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER L5
Diskuze k produktu: svitilna-led-lenser-l5-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.