vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER M5

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1724 Kč s DPH

1425 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: LED LENSER
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER M5
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
LED LENSER M5, ekonom mezi svítilnami. Pouze s jedním levným standardním AA monočlánkem vystačíte ) - díky řízené Smart Light Technologii je M5 velmi uživatelsky přívětivou a snadno ovladatelnou. - Jaká je vaše lepší představa o jasném řešení?
Led Lenser® M5 je dokonalým příkladem spojení nového designu a maximálního výkonu. Tělo svítilny je opatřeno protiskluzovým vroubkováním. Tři funkce režimů 15%, 100 % a stroboskop ovládáte jediným tlačítkem. Svítilna je vybavena elektronickou ochranou proti maximálnímu vybití baterie, která svítilnu vypne, pokud napětí baterie klesne pod 0,8V. To uživatele upozorní na výměnu baterie, čímž předejde vytečení baterie a poškození svítilny.
Balení obsahuje:
1 ks svítilna 1 ks baterie AA Pouzdro na opasek Poutko na ruku Návod k použití
Vlastnosti:
Advanced focus systém (AFS) SLT – Smart light technology řízená mikročipem Odolnost proti stříkající vodě Speed Focus Robustní kovové tělo Elektrolyticky pozlacené kontakty


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER M5
Diskuze k produktu: svitilna-led-lenser-m5 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.