vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER M7R

Kalkulačka splátek CETELEM
4706 Kč s DPH

3889 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: LED LENSER
Váha: 0,8
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER M7R
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Svítilna LEDLENSER M7R přesvědčivě dokazuje, že vysoký výkon a odpovědný přístup k ekologii nemusejí být protikladné pojmy.
Pokud jde o výkon, vlastnosti a funkce, nemá tato svítilna konkurenci. Všechny výhody svítilny LEDLENSER M7 byly spojeny s komfortním systémem dobíjení (Floating charge systém, který je považován za nejpokrokovější systém nabíjení v současné době. Provozní doba se téměř zdvojnásobila a technologie SLT předurčuje tuto svítilnu pro použití v profesionálních složkách.
Magnetický konektor svítilny LEDLENSER M7R usnadňuje manipulaci při dobíjení. Svítilnu jednoduše přiložíte k druhému "protikusu" a ostatní zajistí silný magnet. Inteligentní nabíječka hlídá nabíjení a indikátor dobíjení svojí změnou barvy signalizuje konec dobití. Pokud svítilnu z nabíječky zapomenete odstranit, nic se neděje. K dobíjení lze použít standardní zásuvku 220V, nebo konektor USB, který jednoduše připojíte ke svému počítači.
Sada obsahuje svítilnu, akumulátor, otočný závěsný klip, zápěstní poutko a dobíjecí adapter na 220 V a USB
Funkce svítilny:
Morse (ruční blikání signálu) Boost (krátkodobě zvýšený výkon) Power (silný provozní výkon) Low Power (redukovaný výkon - snížený) Dim (plynulé ladění výkonu - stmívání) S.O.S. (signál SOS) Blink (blikání) Defence Strobe (obranný stroboskop)
Režimy provozu:
Professional Easy Defence
Balení obsahuje:
1 ks svítilna 1 ks baterie Li-ion 2200mA Klip na opasek Poutko na ruku Dobíjecí adaptér 220V a USB Návod k použití
Vlastnosti:
Advanced focus systém (AFS) SLT – Smart light technology řízená mikročipem Fast Lock Speed Focus – rychlé posuvné ostření Kontakty pro nabíjení nepodléhající opotřebení Robustní kovové tělo Modulární systém Elektrolyticky pozlacené kontakty


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER M7R
Diskuze k produktu: svitilna-led-lenser-m7r není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.