vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER X21.2

Kalkulačka splátek CETELEM
8863 Kč s DPH

7325 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Výrobce: LED LENSER
Váha: 3,3
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER X21.2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
  
Nová verze X21.2 dostala výrazné vylepšení ve srovnání s předchozím modelem X21. LED LENSER X21.2 působí senzačním dojmem, jelikož představuje celou řadu nových aplikací v osvětlovací technice. Svítilna dosahuje světelného výkonu až 1600 lumenů* (předchozí verze měla výkon 1 000lm). Kužel světla můžete dynamicky přizpůsobovat díky systému AFS (Advanced Focus System).
Aby bylo možné skutečně ocenit kvality této svítilny, je nutné ji držet v ruce. Kombinace sedmi mimořádně jasných vysoce výkonných LED diod se sedmi koncovými čočkami svítí takovou intenzitou, že i světla automobilu působí vedle této svítilny jako stolní lampička. Záře této svítilny je již téměř legendou. Působivý vzhled vyzařuje sílu a moc. Provedení je odolné proti běžné postřikové vodě, prachu, nárazu. Součástí dodávky je přepravní kufřík, baterie, kvalitní masivní popruh s karabinami k zavěšení na rameno a objímky na popruh.
Vlastnosti:
Advanced Focus system Speed Focus Elektrolytické pozlacení kontaktů Robustní tělo svítilny Dynamic Switch (regulace intenzity světla)
Dodáváno v přepravním kufříku. Balení obsahuje:
1 ks svítilna 4 ks D baterií Masivní popruh s karabinami a objímkami Návod k použití


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER X21.2
Diskuze k produktu: svitilna-led-lenser-x212 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.