vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER X21R.2

Kalkulačka splátek CETELEM
14367 Kč s DPH

11874 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: LED LENSER
Váha: 6,3
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER X21R.2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Původní vlajková loď LEDLENSER X21R se dočkala inovace v podobě LEDLENSER X21R.2 Svítilna LEDLENSER ® X21R.2 spojuje kombinaci výkon, design a technické zpracování v dokonalé simbióze. Svítilna při svém nejvyšším výkonu dosáhne světelného toku až 3 200 lm. Díky technologii X LENS Technology vytváří spojení sedmi diod dokonalý kužel světla, který můžete stejně jako u předchozího modelu s využitím systému AFS (Advanced Focus Systém) ostřit dle potřeby. Svítilna je oproti předchozímu modelu navíc vybavena technologií Smart Light Technology Pro, která ve spojení s novým přepínačem "Fast Action“ umožňuje snadné a přímé ovládání jednotlivých světelných funkcí. Díky technologii budoucnosti použité u napájecích baterií (Ytrion cell) a inovativnímu nabíjení Floating Charge System Pro, je nabíjení ještě pohodlnější, bez opotřebení kontaktů a je hlavně praktické. Nabíjecí držák je konstruován tak, aby bylo možné používat tuto svítilnu i ve vozidlech. Indikátor stavu baterie je již nezbytnou doplňkovou funkcí.
Svítilna LEDLENSER® X21R.2 je určena pro policii, speciální agentury, hasiče a všechny, kteří ocení a využijí extra silný výkon. Provedení je odolné proti běžné postřikové vodě, prachu, nárazu.
Vlastnosti:
Advanced Focus system
Speed Focus
Elektrolytické pozlacení kontaktů
Robustní tělo svítilny
Dynamic Switch (regulace intenzity světla)
SLT (Smart Light Technology)
Dodáváno v přepravním kufříku. Balení obsahuje:
1 ks svítilna
Napájecí modul
Nabíječku a ochranný nástavec proti překulení
Masivní popruh s karabinami a objímkami
Držák na stativ
Adaptér s charakteristikou vhodnou pro daný stát
Smart Card SLT
Návod k použití


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER X21R.2
Diskuze k produktu: svitilna-led-lenser-x21r2-high-performance-line není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.