vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

LEDLENSER P2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
405 Kč s DPH

335 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: LED LENSER
Váha: 0,1
Záruka: 84 měsíců
LEDLENSER P2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Až doposud světelný výkon zdroje světla závisel na jeho velikosti a hmotnosti. Nicméně tento předpoklad padá s malou svítilnou LEDLENSER® P2. Váží pouhých 36 g. P2 má ohromující jas a je vybavena systémem BlueMoonFocus. Modrý prstenec ohraničující čistý bílý světelný kužel je jednoduše fascinující. U P2, stejně jako u všech našich svítilen, neřešíte provozní náklady ani jiné problémy. LEDLENSER® P2 je vhodný "dámský" dárek s možností nošení na klíčích, kabelce, na opasku. LEDLENSER® P2 je vybavena sponou k nošení "na oděvu" např. jako propisovací pero.
Balení obsahuje:
1 ks svítilna 1 ks baterie AAA Upevňovací spona Pouzdro na opasek Poutko na ruku Návod k použití
Vlastnosti:
Blue Moon Focus (BM) Odolnost proti stříkající vodě Robustní kovové tělo


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k LEDLENSER P2
Diskuze k produktu: svitlina-led-lenser-p2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.