vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

VÝPRODEJ - SWEEX lepenkové Brýle pro Virtuální Realitu - SWVR100

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
132 Kč s DPH

109 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SWVR100
Výrobce: SWEEX
Záruka: 24 měsíců
VÝPRODEJ - SWEEX lepenkové Brýle pro Virtuální Realitu - ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu
Vložte smartphone do těchto bryacute;liacute; pro virtuaacute;lniacute; realitu asledujte filmy VR nebo si prohliacute;žejte fotografie, ať jste kdekoli. Tyto bryacute;le nabiacute;zejiacute; snadnyacute; vstup do světa virtuaacute;lniacute; reality.
Vlastnosti
bull;Sledujte filmy VR nebo si prohliacute;žejte fotografie, ať jste kdekoli bull;Diacute;ky kompaktniacute;mu designu si bryacute;le můžete vziacute;t kamkoli bull;Kompatibilniacute; s aplikacemi Google Cardboard bull;Snadnyacute; vstup do světa virtuaacute;lniacute; reality
Specifikace produktu


Materiaacute;l
Papiacute;r


Barva
Černaacute;


Typ
Bryacute;le pro virtuaacute;lniacute; realitu


Platforma
Android / iOSPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k VÝPRODEJ - SWEEX lepenkové Brýle pro Virtuální Realitu - SWVR100
Diskuze k produktu: sweex-lepenkove-bryle-pro-virtualni-realitu-swvr100 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.