vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Synology DiskStation DS216+ 2. generace

Kalkulačka splátek CETELEM
8721 Kč s DPH

7207 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
NAS - network attached storag
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DS216+ II
Výrobce: SYNOLOGY
Váha: 1,25
Záruka: 24 měsíců
Synology DiskStation DS216+ 2. generace
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
2. generace produktu - procesor Intel Celeron N3060, dvoujádrový, 1,6 GHz, zrychlení až 2,48 GHz

Založen na nové řadě Intel CPU Braswell (dvoujádrové)
U DS216+ je možné vytvořit brtfs svazky a podporuje také 4K transkódování.

Vysokorychlostní přenos dat a systém hardwarového šifrování
DS216+ je vybaven dvoujádrovým procesorem a systémem hardwarového šifrování AES-NI, čímž dosahuje úžasných přenosových rychlostí – i při zpracování šifrovaných dat. DS216+ dosahuje vysokého výkonu přes 111 MB/s pro čtení i zápis a při přenosu šifrovaných dat zajišťuje přenosovou rychlost více než 113 MB/s pro čtení a 109 MB/s pro zápis.1

Snadná instalace, bezproblémová údržba
Pro přátelskou a snadnou instalaci na pevný disk obsahuje DS216+ nové přihrádky bez šroubování a podporu výměny za chodu, které uživatelům umožňují instalovat 3.5" pevné disky bez použití šroubováku. Instalace a výměna disků je tak jednodušší než kdy předtím.
Důmyslné čtyřúrovňové ovládání jasu předních LED
Jedním z prvků DS216+ jsou nastavitelné přední LED indikátory nabízející volbu mezi čtyřmi stupni jasu s možností nastavení podle data a času. Můžete si tak nastavit příjemnou a odpovídající úroveň jasu podle parametrů vašeho prostředí.

Převzorkování videa 4K Ultra HD
DS216+ je vybaven převodním systémem s hardwarovou akcelerací a umožňuje převádět H.264 4K videa na 1080p i streamovat je v požadovaném formátu do televize s vysokým rozlišením, přehrávačů digitálních médií, mobilních setů a počítačů, takže sledování videí je snadné bez nutnosti instalace přehrávače třetích stran.

Vítězný operační systém – DiskStation Manager
Synology DiskStation Manager (DSM) je elegantní prohlížečový operační systém používaný na všech zařízeních DiskStation a RackStation, což vám usnadní správu vašeho Synology NAS serveru. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je v DSM přístup k vašim datům a jejich sdílení lepší a jednodušší. Centrum balíčků Synology vám umožní stahovat a instalovat užitečné přídavné balíčky šité na míru jednotlivcům i firmám, což učiní váš život zábavnější a práci produktivnější.
Snadné začlenění do firemního prostředí
Podpora Windows AD, LDAP a důvěryhodných domén v DS216+ umožňuje bezproblémovou integraci účtů. Pomocí funkce Složka uživatele lze pro každý uživatelský účet automaticky vytvořit složku „home“, která správcům snižuje čas a náklady vynaložené na opakované vytváření složky „home“ pro všechny účty. Podpora Windows ACL v DS216+ poskytuje správcům systémů mnohem preciznější kontrolu přístupu a efektivní nastavení oprávnění k souborům a složkám na DS216+ prostřednictvím známého uživatelského rozhraní Windows. Kompatibilita DS216+ s nejdůležitějšími protokoly snižuje náročnost správy serveru a zvyšuje tak efektivitu správy systému.

Vaše nejlepší centrum souborů
File Station je rychlý a bezpečný nástroj pro sdílení a správu vašich souborů uložených na DS216+. Svoje data nahrajete ze svého Mac nebo PC pouhým přetáhnutím. Rozšířené filtry umožňují snadné vyhledávání dokumentů, fotografií nebo videí. Vestavěný FTP nebo e-mailový klient v DS216+ vám umožní snadno třídit a sdílet soubory pomocí pokročilé webové aplikace. Soubory a složky můžete s ostatními sdílet i pouhým odesláním odkazu. Soubory jsou dostupné na mobilních zařízeních pomocí doprovodné mobilní aplikace DS file. HTTPS, SSL/TLS šifrování a datum vypršení platnosti odkazu pak zajišťují, že sdílení souborů přes internet je zcela bezpečné.

Nejkompatibilnější sdílení
Využijte snadného sdílení souborů napříč platformami Windows®, Mac® a Linux®, pro něž DS216+ nabízí komplexní podporu síťových protokolů včetně FTP, SMB2, AFP, NFS a WebDAV. Díky integraci Windows AD a LDAP lze DS216+ bez problémů začlenit do jakéhokoli existujícího síťového prostředí – správci systémů tak nemusejí udržovat dvě sady přihlašovacích údajů. Díky funkci Odpadkového koše podporovaného v AFP, CIFS, File Station a WebDAV se rovněž nemusíte obávat o chybějící soubory. Soubory odstraněné ve sdílené složce se automaticky přesunou do Odpadkového koše.

Efektivní možnosti zálohování
Synology DS216+ lze využít jako centralizované umístění pro zálohy. Vše na svém počítači můžete zálohovat přímo na Synology NAS pomocí Cloud Station, ať používáte Windows nebo Mac. Kdykoli nějaký soubor změníte, zazálohují se tyto změny automaticky na DS216+. Uživatelé Mac mohou využít také podpory původní aplikace Apple® Time Machine. Svoje data na DS216+ můžete zálohovat také na jiné zařízení DiskStation, rsync servery, externí disky nebo cloud služby Amazon® S3, Glacier, Microsoft Azure, SFR nebo hicloud. „Záloha a replikace“ vám umožňuje úkoly zálohování naplánovat, obnovit server do určitého časového okamžiku a zároveň minimalizovat potřebu úložného prostoru a času na zpracování tím, že ukládá pouze konkrétní blok dat, který byl mezi verzemi změněn.

Všestranný server
Pomocí jednoho zařízení DS216+ lze provádět mnoho úkolů. DS216+ se chová jako multifunkční server, díky čemuž vaše firma získá konkurenční výhodu. Directory Server poskytuje službu LDAP, zatímco balíčky DNS a DHCP vám umožní hostovat doménový name server a automaticky přiřadit síťové IP adresy bez dodatečných nákladů. Synology Proxy Server vám umožňuje nastavit přístupný obsah, sledovat, kdo má přístup ke kterých webovým stránkám, a šetřit pásmo připojení. Můžete hostovat až 30 webových stránek přes Web Station, zabezpečit kancelářské prostředí přes Surveillance Station, odesílat a přijímat e-maily ve vlastní e-mailové doméně přes Mail Station, sdílet tiskové kapacity přes Printer Server, nechat DS216+ tvářit se jako VPN server pro dálkový přístup k podnikovým zdrojům a další.

Zvyšte produktivitu firmy pomocí cloud systémů
Kompletní cloudový systém DS216+ vám umožňuje vytvořit snadno svůj vlastní privátní cloud. Cloud Station je ideální balíček pro synchronizaci souborů na různých zařízeních. Soubory lze upravovat v offline režimu a později je synchronizovat na Cloud Station, kde se uchovává až 32 starších verzí, což vám umožňuje obnovit soubory na předchozí verzi nebo obnovit smazané soubory. Díky mobilní aplikaci DS cloud je jakákoli změna souboru automaticky synchronizována na vaše chytré telefony a tablety. Distribuované podniky mohou použít obousměrnou synchronizaci Synology mezi různými zařízeními DiskStation a zajistit tak zaměstnancům na různých místech sdílení stejných informací v reálném čase. Správci počítačů mohou vybrat jednotlivé složky pro synchronizaci na různá zařízení, ručně či automaticky podle formátu a velikosti souboru. Složky synchronizované pomocí Cloud Station na DSM lze šifrovat – bez vašeho soukromého klíče nebude mít nikdo k jejich obsahu přístup.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Synology DiskStation DS216+ 2. generace
Diskuze k produktu: synology-diskstation-ds216-2-generace není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.