vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Synology DS2015xs DiskStation (8 bay)

Kalkulačka splátek CETELEM
30739 Kč s DPH

25404 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DS2015xs
Výrobce: SYNOLOGY
Váha: 5,31
Záruka: 60 měsíců
Synology DS2015xs DiskStation (8 bay)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Čtyřjádrový Synology NAS díky vestavěným 10GbE SFP+ LAN portům nabízí malým a středně velkým podnikům extra rychlé připojení k síti, jaké dřív bylo výsadou nákladných podnikových úrovňových serverů, což výrazně zvyšuje produktivitu firmy.

Procesor Annapurna Labs Alpine AL514, Čtyři jádra 1.7 GHz

DS2015xs je vybaven zcela novým čtyřjádrovým CPU a RAM modulem s možností rozšíření na 8 GB (v standardní výbavě 4 GB), díky čemuž dosahuje propustnosti přes 1930.18 MB/s a přes 59 180 IOPS.1 Výjimečný výkon dalece překonává jiné NAS servery v tomto cenovém rozpětí a umožňuje DS2015xs pracovat se značným množstvím dat a zpracovávat tak požadavky životně důležitých podnikových služeb.

DS2015xs je vybaven dvěma vestavěnými 10GbE SFP+ porty a dvěma 1GbE RJ-45 porty, což malým i středně velkým podnikům zaměřeným na produktivitu zajišťuje rychlé připojení k síti za zlomek ceny. S podporou funkce Link Aggregation lze maximalizovanou šířku pásma snadno využít pro náročný multitasking, např. spuštění více aplikací najednou ve virtuálním prostředí. Díky standardní podpoře SATA III 6 Gb/s tak DS2015xs zajišťuje i optimální zpracování dat při velkém vytížení systému.

Čtyři LAN porty s podporou funkce Failover a možností výměny pevných disků za provozu zajišťují, že zařízení je neustále v provozu, i když je nutné vyměnit jednotky nebo dojde k nečekanému výpadku místní sítě. CPU v DS2015xs navíc využívá strukturu pasivního chlazení, čímž omezuje závislost na jediném chladicím ventilátoru procesoru a snižuje riziko závažných poruch. Co se ventilátorů pevného disku týče, pokud systém zjistí chybu, zabudované mechanismy redundance zrychlí fungující ventilátor(y) a zajistí tak řádnou ventilaci systému.

DS2015xs umožňuje snadné rozšíření až na 20 jednotek a maximální hrubou kapacitu2 120 TB s využitím rozšiřující jednotky DX1215. Připojení k Synology DX12153 je bezpečné pomocí speciálního rozšiřujícího kabelu zajišťujícího maximální propustnost.

DS2015xs umožňuje kombinaci pevných disků a SSD mezipamětí, které účinně zvyšují propustnosti s minimalizací nákladů na gigabajt. DS2015xs plně podporuje SSD mezipaměť pro čtení i zápis, což výrazně snižuje čekací doby I/O operací bez dopadu na váš rozpočet. I s malou počáteční investicí mohou podnikatelé výrazně zvýšit výkonnost svého serveru.

Produkt Synology DS2015xs je kryt 5letou omezenou zárukou společnosti Synology. Díky plné technické podpoře a službě výměny hardwaru 5letá záruka vaší firmě maximalizuje návratnost investice. Po celou dobu záruky budete mít k dispozici úplnou technickou podporu přes e-mail nebo telefon.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Synology DS2015xs DiskStation (8 bay)
Diskuze k produktu: synology-ds2015xs-diskstation není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.