vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Synology DS3615xs DiskStation (12 bay)

Kalkulačka splátek CETELEM
56432 Kč s DPH

46638 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
NAS - network attached storag
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DS3615xs
Výrobce: SYNOLOGY
Váha: 9,8
Záruka: 60 měsíců
Synology DS3615xs DiskStation (12 bay)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Synology DiskStation DS3615xs představuje výjimečně výkonný NAS systém pro velké podniky, které chtějí efektivně centralizovat ochranu dat, zjednodušit správu dat, využít virtualizační řešení a rychle rozšířit úložnou kapacitu s minimálními časovými nároky na nastavení a správu. Produkt Synology DS3615xs je kryt 5letou omezenou zárukou společnosti Synology.

Procesor INTEL Core i3-4130, dvě jádra 3.4 GHz

Systémová paměť 4 GB DDR3 ECC (Předinstalovaný paměťový modul 2 GB X 2)
Celkový počet paměťových slotů 4
Paměť rozšiřitelná až na 32 GB (8 GB X 4)

Port USB 3.0 2
Rozšiřovací port 2

Špičkový výkon
Zařízení DS3615xs nabízí fantastický výkon sekvenční propustnosti čtení 2 352 MB/s a hodnoty sekvenční IOPS čtení 268 064 při konfiguraci RAID 5 v rámci sítě VLAN1. Pokročilá technologie flash a propojení pevných disků a mezipaměti SSD optimalizované pro čtení/zápis zajišťuje větší efektivitu propustnosti a snížení nákladů na GB. Kromě toho nabízí zařízení DS3615xs nativní podporu SATA III 6 Gb/s, díky které můžete využít plný potenciál fantasticky rychlých disků SSD a zajistit optimální zpracování dat při intenzivním zatížení systému.
Kromě výchozích 4 Gigabit portů podporuje zařízení DS3615xs slot PCIe 3.0 x8 umožňující instalaci vysoce výkonné síťové karty NIC (Network Interface Card) pro maximalizaci šířky pásma a špičkový výkon aplikací úložného systému, které jsou náročné na data.
Zařízení DS3615xs je vybaveno pamětí RAM o velikosti 4 GB, podporuje rozšíření kapacity pomocí paměti ECC RAM až na 32 GB a díky přesnosti dat a špičkovému výkonu nabízí solidní základ pro velmi důležité úkoly v rámci vaší firemní činnosti.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Synology DS3615xs DiskStation (12 bay)
Diskuze k produktu: synology-ds3615xs-diskstation není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.