vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Synology EDS14 Embedded DataStation

Kalkulačka splátek CETELEM
7261 Kč s DPH

6001 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: EDS14
Výrobce: SYNOLOGY
Váha: 0,295
Záruka: 24 měsíců
Synology EDS14 Embedded DataStation
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Synology® Embedded DataStation EDS14 je špičkový a praktický NAS server. Díky spojení přenositelnosti a odolnosti umožňuje server EDS14 implementaci pokročilých síťových řešení společnosti Synology v celé řadě fyzických lokací. Na server Synology EDS14 se vztahuje tříletá záruka společnosti Synology.
Průmyslová úroveň teplotní odolnosti od -20°C do 50°C (od -4°F do 122°F)
Duální místní síť LAN zajišťuje všestranné nasazení a spolehlivou dobu provozu sítě
Ihned použitelné rozhraní USB 3.0 a vysokorychlostní úložiště SDXC UHS-I SD
Rychlost čtení až 111,94 MB/s a rychlost zápisu až 50,58 MB/s v případě rozhraní USB 3.0
Rychlost čtení až 77,81 MB/s a rychlost zápisu až 45,4 MB/s v případě úložiště SDXC
Výstupní napětí DC pro periferní zařízení
Ihned připraven k použití
Včetně systému Synology DiskStation Manager (DSM)

Vynikající hardwarové vybavení
Server EDS14 je ztělesněním ryzího mistrovství společnosti Synology v oblasti hardwaru. Nabízí kompaktní a přenositelnou konstrukci, design bez ventilátorů a disků a pokročilé funkce síťového úložiště bez snížení spolehlivosti systému nebo kvality služby. Synology EDS14 se může pochlubit vynikající výdržností v náročných teplotních podmínkách bez použití ventilátoru. Dynamický systém chlazení vytvořený speciálně pro server EDS14 zaručuje stálou dobu provozu a dobrý stav procesoru při teplotách okolí až 50°C. I přes malé rozměry je server EDS14 vybaven procesorem o rychlosti 1,2 GHz a pamětí o kapacitě 512 MB, což přináší kvalitní výpočetní výkon a možnosti multitaskingu. Ačkoli se v případě serveru EDS14 jedná o model, který využívá externí jednotky, nabízí vynikající výkon čtení/zápisu – až 111,94 MB/s při čtení pomocí jednotky USB 3.0 v prostředí systému Windows® a 50,58 MB/s při zápisu.1
Pokročilý design hardwarového vybavení serveru EDS14 nabízí dva porty místní sítě LAN, jednu čtečku SD karet, jedno rozhraní USB 3.0 a jedno rozhraní USB 2.0 – to vše v šasi o rozměrech 125 x 125 x 31 mm. Server EDS14 podporuje nejnovější rozhraní pro externí úložiště – USB 3.0 a SDXC/UHS-I, čímž maximalizuje dostupnost systému, rychlost a kapacitu.

Bezkonkurenční všestrannost
Díky své kompaktní velikosti je model EDS14 nejvšestrannější NAS server produktové řady Synology a byl optimalizován pro nasazení v celé řadě typů prostředí. Kromě vyššího rozsahu tepelné odolnosti akceptuje server EDS14 dynamické vstupní napětí v rozsahu od 7 do 24 V. Díky tomu je kompatibilní s celou řadou napájecích zdrojů, jako je například zásuvka zapalovače v automobilu. Pro napájení externího zařízení za absence elektrické zásuvky je k dispozici plánovatelný výstup DC až do 1 A. Periferní zařízení lze zapínat, vypínat nebo resetovat ve vzdáleném režimu podle stanoveného plánu pomocí správy rozhraní systému DiskStation Manager (k dispozici pro systém DSM 5.0 a novější verze). Server EDS14 je vybaven dvěma porty místní sítě LAN a dokáže zabezpečit úlohy místní sítě a připojení k Internetu před vzájemnými interferencemi. Díky podpoře rozdělovacího zařízení PoE je server EDS14 ideální pro nasazení v prostředí PoE.

Systém NVR připravený na technologii cloudu
Server EDS14 byl vytvořen speciálně pro spouštění programu Synology Surveillance Station, což je nejmodernější řešení NVR s celou řadou funkcí, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky v oblasti podnikového monitoringu. Kromě intuitivního nastavení a bezproblémového rozhraní nabízí Surveillance Station optimalizovaný způsob živého sledování pomocí operací na obrazovce, inteligentní nástroje pro analýzu, jako je detekce pohybu, a systém upozornění, který odesílán okamžitá upozornění prostřednictvím SMS zpráv, e-mailu, přes Skype a přes aplikaci DS cam. Společnost Synology pilně pracuje na integraci všech typů IP kamer dostupných na trhu a v současnosti podporuje více než 2 400 modelů IP kamer.

QuickConnect a mobilní přístup
QuickConnect je jedna ze služeb, na kterou je společnost Synology nejvíce hrdá. V situacích, kdy předávání portů nelze použít, nabízí funkce QuickConnect přímý vzdálený přístup k souborům uloženým na serveru EDS14 bez komplikovaných konfigurací směrovače. Díky DS cam – samostatné aplikaci pro zařízení se systémem android a iOS – mohou uživatelé sledovat živé záznamy IP kamer, přijímat upozornění na události a získat přístup k historickým záznamům na vyžádání. Společnost Synology nabízí také mobilní aplikace, které umožňují plně využívat veškeré funkce vaší mediální knihovny prakticky odkudkoli. Na zařízení EDS14 můžete přenášet datové proudy privátních alb, hudební sbírky a sbírky videí z domova. Aplikace DS photo+, DS audio a DS video, které jsou k dispozici pro systémy iOS, Android™ a Windows Phone nabízí mobilní přístup k aplikacím Photo Station, Audio Station a Video Station. Terabajty obsahu budete mít k dispozici na dosah prstů.

Sdílení souborů napříč platformami Windows + Mac + Linux
Server Synology EDS14 nabízí kompletní podporu síťových protokolů a bezproblémové sdílení souborů napříč platformami Windows, Mac® a Linux®. Přístup k souborům přes Internet je zjednodušen šifrovaným serverem FTP a webovým průzkumníkem souborů, kterým je služba Synology File Station. Podpora protokolu HTTPS, brány firewall a automatického blokování IP adres zajišťuje účinné zabezpečení souborů sdílených přes Internet.
Uživatelům, kteří jsou neustále na cestách, nabízí společnost Synology užitečnou aplikaci DS file vhodnou pro oblíbená mobilní zařízení, jako jsou zařízení iPhone®, iPad®, Android a Windows Phone. K veškerému obsahu uloženému na serveru Synology EDS14 získáte vzdálený přístup pomocí aplikace DS file.

Energicky úsporné zařízení s ochlazovacím a tichým designem
Všechny servery Synology NAS byly navrženy s ohledem na úsporu energie. Server EDS14 je vybaven nejen inteligentní technologií chlazení od společnosti Synology, která systém neustále ochlazuje, ale také funkcí omezování hluku, díky které je provoz opravdu tichý. Všechny produkty Synology jsou vyrobeny z dílů splňujících zásady směrnice RoHS a jsou baleny do recyklovatelných materiálů. Společnost Synology si uvědomuje svou globální odpovědnost a neustále pracuje na omezení vlivu, který mají jednotlivé vyrobené produkty na životní prostředí.

model CPU Marvell Armada 370
Frekvence CPU 1.2 GHz


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Synology EDS14 Embedded DataStation
Diskuze k produktu: synology-eds14 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.