vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Synology EDS14 Embedded DataStation

Kalkulačka splátek CETELEM
6767 Kč s DPH

5593 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: EDS14
Výrobce: SYNOLOGY
Váha: 0,295
Záruka: 36 měsíců
Synology EDS14 Embedded DataStation
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Synology® Embedded DataStation EDS14 je špičkový a praktický NAS server. Díky spojení přenositelnosti a odolnosti umožňuje server EDS14 implementaci pokročilých síťových řešení společnosti Synology v celé řadě fyzických lokací. Na server Synology EDS14 se vztahuje tříletá záruka společnosti Synology.

Vynikající hardwarové vybavení
Server EDS14 je ztělesněním ryzího mistrovství společnosti Synology v oblasti hardwaru. Nabízí kompaktní a přenositelnou konstrukci, design bez ventilátorů a disků a pokročilé funkce síťového úložiště bez snížení spolehlivosti systému nebo kvality služby. Synology EDS14 se může pochlubit vynikající výdržností v náročných teplotních podmínkách bez použití ventilátoru. Dynamický systém chlazení vytvořený speciálně pro server EDS14 zaručuje stálou dobu provozu a dobrý stav procesoru při teplotách okolí až 50°C. I přes malé rozměry je server EDS14 vybaven procesorem o rychlosti 1,2 GHz a pamětí o kapacitě 512 MB, což přináší kvalitní výpočetní výkon a možnosti multitaskingu. Ačkoli se v případě serveru EDS14 jedná o model, který využívá externí jednotky, nabízí vynikající výkon čtení/zápisu - až 111,77 MB/s při čtení pomocí jednotky USB 3.0 v prostředí systému Windows® a 49,4 MB/s při zápisu.1
Pokročilý design hardwarového vybavení serveru EDS14 nabízí dva porty místní sítě LAN, jednu čtečku SD karet, jedno rozhraní USB 3.0 a jedno rozhraní USB 2.0 - to vše v šasi o rozměrech 125 x 125 x 31 mm. Server EDS14 podporuje nejnovější rozhraní pro externí úložiště - USB 3.0 a SDXC/UHS-I, čímž maximalizuje dostupnost systému, rychlost a kapacitu.

Bezkonkurenční všestrannost
Díky své kompaktní velikosti je model EDS14 nejvšestrannější NAS server produktové řady Synology a byl optimalizován pro nasazení v celé řadě typů prostředí. Kromě vyššího rozsahu tepelné odolnosti akceptuje server EDS14 dynamické vstupní napětí v rozsahu od 7 do 24 V. Díky tomu je kompatibilní s celou řadou napájecích zdrojů, jako je například zásuvka zapalovače v automobilu. Pro napájení externího zařízení za absence elektrické zásuvky je k dispozici plánovatelný výstup DC až do 1 A. Periferní zařízení lze zapínat, vypínat nebo resetovat ve vzdáleném režimu podle stanoveného plánu pomocí správy rozhraní systému DiskStation Manager (k dispozici pro systém DSM 5.0 a novější verze). Server EDS14 je vybaven dvěma porty místní sítě LAN a dokáže zabezpečit úlohy místní sítě a připojení k Internetu před vzájemnými interferencemi. Díky podpoře rozdělovacího zařízení PoE je server EDS14 ideální pro nasazení v prostředí PoE.

Technické údaje
Hardware
Procesor Marvell Armada 370 1,2 GHz
Plovoucí desetinná čárka Ano
Hardwarové šifrování Ano
Paměť DDR3 512 MB
Rozhraní externího rozhraní USB 3.0 port X 1, USB 2.0 port X 1, čtečka SD karet X 1
SD karta SDXC/UHS-I, SDHC/C10
Rozměry (VxŠxH) 125 mm X 125 mm X 31 mm
Hmotnost 295 g
LAN Gigabit X 2
Bezdrátová podpora Ano (bezdrátové hardwarové klíče nejsou součástí balení)
Dynamické vstupní napětí DC 7 až 24 V; 2 A (adaptér součástí balení: 12 V; 2 A )
Výstup DC Proud: 1 A Napětí: Konzistentní se vstupem DC
Vstupní střídavé napětí AC 100 V až 240 V
Frekvence napájení 50 Hz až 60 Hz, jednofázové
Provozní teplota EDS14 s přímým vstupem DC: -4 až 122 °F (-20 až 50 °C) Napájecí adaptér AC součástí balení: 32 až 122 °F (0 až 50 °C)
Teplota skladování -20°C až 60°C (-5°F až 140°F)
Relativní vlhkost 5 % až 95 % relativní vlhkosti
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Synology EDS14 Embedded DataStation
Diskuze k produktu: synology-eds14 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.