vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Synology™ DiskStation RS3614RPxs 12-bay NAS, VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V®, rack 2U

Kalkulačka splátek CETELEM
76556 Kč s DPH

63269 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: RS3614RPxs
Výrobce: SYNOLOGY
Váha: 15,4
Záruka: 60 měsíců
Synology™ DiskStation RS3614RPxs 12-bay NAS, VMware®, Cit...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Velmi dobře funkčně vybavený 12 šachtový server NAS Synology RackStation RS3614RPxs+ je spolehlivý a snadno škálovatelný NAS server typu rackmount, který představuje spolehlivé a výkonné komplexní síťové úložiště pro firmy a podniky, které hledají možnost nepřetržitého provozu komplexních firemních aplikací.

Díky oceněnému operačnímu systému DiskStation Manager (DSM) je zajištěno snadné používání a spousta funkcí, které se může pochlubit celou řadou podnikových funkcí a stabilitou za výhodnou cenu. Synology RackStation RS3614RPxs+ lze rozšířit až na kapacitu 72 TB a nabízí zjednodušenou správu dat, optimalizovaná virtualizační prostředí a možnost velmi rychlého rozšíření kapacity, a to s minimálním vynaložením času a údržby.

S bezplatným balíčkem Surveillance Station lze všechny NAS servery Synology využít také jako výkonné síťové videorekordéry NVR (Network Video Recorder). Díky interaktivnímu rozhraní této aplikace sledujte živá zobrazení i z více IP kamer, přehrávejte záznamy, umožní také hromadnou správu nastavení připojených kamer a obsahuje mnohé další funkce. Aplikace Surveillance Station je kompatibilní se všemi nejpoužívanějšími prohlížeči, mobilními telefony a tablety, můžete se tak připojit odkudkoliv ke svým kamerám a sledovat, co se děje například ve Vaší prodejně. Aplikaci stáhnete zdarma na webu společnosti Synology v sekci Centrum balíčků.

Klíčové vlastnosti
Synology RS3614RPxs+ Rack Station umožňuje připojit až dvanáct interních Serial ATA disků rozměru 2.5 nebo 3.5" v konfiguraci: Synology Hybrid RAID, Basic, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10 a díky podpoře hotswap lze disky vyměňovat přímo za chodu. Maximální podporovaná kapacita je 12x 6TB (celkem 72TB). Bezproblémový chod NAS severu zajišťuje dvoujádrový procesor taktovaný na 3.4 GHz, ten je doplněný o 4 GB paměti ECC RAM. Pro připojení dalších zařízení, jako jsou například pevné disky, fotoaparáty nebo tiskárny, je server vybavený dvojicí portů USB 3.0 a dvojicí portů USB 2.0. Důležitým prvkem je také síťové rozhraní, které je přítomno v podobě čtyř portů s podporou rychlostí 10/100/1000 Mbit.

Technické parametry

Počet slotů pro HDD: 12
Úroveň RAID: 0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Počet portů USB 3.0: 2
Počet ethernet portů: 4
Specifikace výrobce

Parametry
RAID: Ano
Úroveň RAID: 0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Velikost HDD: 2.5"-SATA, 3.5"-SATA
Počet slotů pro HDD: 12

Porty
USB 3.0: Ano
Počet ethernet portů: 4
Počet portů USB 2.0: 2
Počet portů USB 3.0: 2

Fyzické charakteristiky
Dle využití: Firemní
Provedení: rack
Výška [mm]: 88
Šířka [mm]: 445
Délka [mm]: 570
Hmotnost [g]: 15 400


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Synology™ DiskStation RS3614RPxs 12-bay NAS, VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V®, rack 2U
Diskuze k produktu: synology-rs3614rpxs-rack-station není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.