vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

T2M kvadrokoptéra - Spyrit RTF 2,4GHz s kamerou mód 2

Kalkulačka splátek CETELEM
3098 Kč s DPH

2560 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: T5146
Výrobce: NONAME
Záruka: 24 měsíců
T2M kvadrokoptéra - Spyrit RTF 2,4GHz s kamerou mód 2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis:
Kvadrokoptéra Spyrit disponuje vynikajícími stabilními letovými vlastnostmi a je konstruovaná pro klidné létání venku i doma a pro natáčení video snímků a pořizování fotografií z odnímatelné miniaturní HD kamery, která je součástí modelu.

Konstrukce z kvalitního pružného plastu chrání všechny části modelu proti poškození. Podvozek zajišťuje stabilitu při vzletu i přistání a ochranné oblouky vrtulí zabrání jejich poškození při nechtěném pádu.

Díky kvalitní řídící jednotce je tento model velmi stabilní, což je podmínka pro pořizování kvalitních video záznamů a fotografií. Zároveň lze pomocí přepínače přepínat mezi jednoduchými a dvojitými výchylkami a nastavit tak chování modelu podle zkušeností pilota (začátečník/expert). Červené a zelené LED diody na modelu pomáhají při orientaci a směru pohybu.

Automatická funkce 3D FLIP přináší dodatečnou zábavu. Pouhým stiskem jednoho tlačítka provede model dokonalý přemet.

HD kamera disponuje rozlišením videa 1280 x 720 pixelů (30 fps) a zaznamenává jej na přiloženou 4GB Micro SD kartu. Maximální velikost pořízených fotografií je pak 22 x 12 cm při 300 dpi.

Pohonná Li-Po baterie 3,7V 500 mAh 1S se přes přiložený USB nabíječ dobíjí cca 60 minut a doba letu je okolo 7 minut.
Pro nabíjení můžete také používat nabíječe SKY RC Quattro Micro nebo Hitec MultiCharger X4 Micro umožňující současně nabíjet až čtyři akumulátory.

Rozložení prvků RC vysílače při módu 2
Módy vysílače znamenají rozložení ovládacích prvků na pákovém vysílači. Neboli výběrem módu vysílače si zvolíte které páky (kniply) budou ovládat jednotlivé funkce modelu.

Při tomto nastavení se ovládá plyn levým kniplem. Oblíbené je například v USA, proto má řada vysílačů prodávaných na tomto trhu právě nastavení podle módu 2.

Specifikace:
Délka: 315 mm
Výška: 57 mm
Průměr nosného rotoru: 135 mm
Letová hmotnost: 100 g
Minimální dosah: 50 m
Maximální dosah: 100 m
Stavební náročnost: S0
Náročnost pilotáže: P1

Set obsahuje:
- Sestavený model Spyrit s HD kamerou a mikro SD kartou 4 GB
- Pěti-kanálový vysílač 2,4 GHz v Módu 2 (plyn vlevo)
- Náhradní vrtulové listy
- Ochranné oblouky vrtulí
- USB nabíjecí kabel pohonné baterie
- USB čtečku mikro SD karty
- Nářadí

Pro zprovoznění je třeba 4 ks AA baterií pro vysílač.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k T2M kvadrokoptéra - Spyrit RTF 2,4GHz s kamerou mód 2
Diskuze k produktu: t2m-kvadrokoptera-spyrit-rtf-24ghz-s-kamerou-mod-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.