vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Tablet WACOM PenPartner2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1198 Kč s DPH

990 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Tablety a digitizéry
Dostupnost: Neznámá
Part no.: madLB
Tablet WACOM PenPartner2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PenPartner2: Stylový společník notebooku
Nový PenPartner2 od firmy Wacom je určen jako vstupní zařízení především pro notebooky. PenPartner2 je vynikající alternativou k běžným notebookovým touchpadům, obzvláště díky novému designu a technickým specifikacím.

Svým černým designem reaguje PenPartner2 na současné trendy v designu notebooků. Každá část PenPartner2 byla navrhována z největší precizností, abychom dosáhli maximální přirozenosti při práci s tabletem.
Díky svému ultratenkému designu a male velikosti je PenPartner2 výborným pomocníkem na cestách. Pero v barvě kovové šedi má speciální povrch pro snadné a pohodlné uchopení během práce. Nově jsou na něm dvě konfigurovatelná tlačítka. A stejně jako u ostatních tabletů Wacom je použita Wacom Penabled technologie – pero bezdrátové a bezbateriové.

Stylový společník pro notebook
PenPartner2 udělá dojem svým cool designem, ať už jste na cestách nebo v kanceláři. PenPartner2 se bez problému přizpůsobí jakékoliv situaci, v oblíbené kavárně, v letadle nebo v konferenčním centru. Díky své bezdrátové a bezbateriové technologii, podává PenPartner2 vždy bezchybný výkon.

Vysoká produktivita v Office programech
Jednoduše se pohybujte perem nad plochou tabletu, o něco málo větší než vizitka – jednoduše tak získáte přístup ke všem aplikacím, souborů a funkcím. Ručně psané poznámky do Microsoft Office aplikací nejsou žádným problémem. Stačí použít přibalený program ‘JustWrite Office’.
• Podepište svůj email a dejte mu špetku osobního nádechu.
• Vneste do PowerPoint prezentací šmrnc. Přidejte poznámky, náčrtky, kresby. Během prezentace můžete vpisovat připomínky nebo náměty.

Přesnost a ergonomie
PenPartner2 umožňuje ergonomickou práci. Je přesnější a daleko rychlejší než běžný TouchPad notebooku. Ultra lehké pero, které váží pouhých 10 gramů, dohromady s jednoduchým přemisťováním a převážením tabletu výrazně zvyšují rychlost práce na notebooku.

Penabled technologie
Penabled zastupuje patentovanou technologii bezdrátových a bezbateriových per Wacom. Všechna zařízení označená logem Wacom Penabled se vyznačují vynikající kvalitou, spolehlivostí a technologií, která je unikátní.

Podporuje všechny programy
Není zapotřebí instalace žádných dalších doplňkových programů. Všechny aplikace rozpoznávají pero jako vstupní polohovací zařízení, stejně jak tomu je u myši. Pokud v aplikaci funguje váš touchpad nebo myš, pero bude fungovat také, to garantujeme.

Nízká spotřeba energie
PenPartner2 je napájen z USB konektoru. PenPartner2 spotřebuje daleko méně energie než ostatní USB vstupní zařízení.

Tablet:
Rozměry tabletu (š x h x v) 146,0 x 150,6 x 8,5 mm
Aktivní plocha (š x h) 81,2 x 58,0 mm
Délka kabelu 60 cm
Hmotnost Přibl. 160 g
Spotřeba energie 0,2 Watt
Rozlišení 1000 lpi
Rozhraní USB

Pero:
Fyzické rozměry pera 148,0 x 12,5 mm
Citlivost přítlaku 512
Hmotnost Přibl. 10 g

Obsah balení: PenPartner2 tablet s USB kabelem
PenPartner2 pero
CD s ovladači, vč. softwaru JustWrite Office and manual (angl.)
Rychlý průvodce instalací (česky)

Systémové požadavky: Windows 98 SE, ME, 2000 nebo XP, IBM kompatibilní PC (Pentium 200 nebo vyšší), 64 MB RAM, 24 bitový barevný monitor (800 x 600 nebo větší), USB port, CD-ROM mechanika
Pro JustWrite Office: Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook 2000/XP/2003
USB port
CD-ROM mechanika


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Tablet WACOM PenPartner2
Diskuze k produktu: tablet-wacom-penpartner2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.