vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Objektiv Tamron AF 28-75 / 2,8 XR DI pro Canon

Kalkulačka splátek CETELEM
13288 Kč s DPH

10982 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: CANON
Váha: 0,55
Objektiv Tamron AF 28-75 / 2,8 XR DI pro Canon
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tamron SP AF 28-75mm F/2,8 XR Di LD Aspherical (IF) MACRO zužitkovává technologie k dosažení lepší kompaktnosti objektivu a uděluje mu tím vysokou rychlost a zároveň maximální přenosnost zaostření. S takto téměř nedosažitelnou kompaktností pro tento typ objektivu s pověstí rychlého standardního zoomu včetně dosažené hmotnosti a skladnosti jej vynáší na kvalitativní špičku. Tento objektiv reprezentuje prvního zástupce v nové kategorii – rychlý standardní zoom. Pro Canon.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Objektiv Tamron AF 28-75 / 2,8 XR DI pro Canon
Diskuze k produktu: tamron-af-2875-28-xr-di-pro-canon není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.