vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TechniSat Digit Radio 200

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2062 Kč s DPH

1704 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: TECHNISAT
Váha: 0,7
TechniSat Digit Radio 200
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TechniSat DigitRadio 200 je přenosné DAB + digitální rádio pro mobilní příjem DAB +, DAB a FM. S elegantním designem a vynikající kvalitou zvuku, dvouřádkovým LCD displejem pro zobrazení názvů stanic a dalších informací, stejně jako možností uložení deseti oblíbených rozhlasových stanic, poskytuje DigitRadio vše důležité pro příjem DAB +. Integrovaná lithium-polymerová baterie (LiPo) umožňuje až deset hodin mobilního provozu. Díky integrovanému 9V napájení můžete být použito také jako stacionární v kuchyni nebo v dětském pokoji.

- DAB + Digit Radio
- Paměti RDS FM rádio
- Hodiny a zobrazení data
- Jedličkový LCD displej s podsvícením
- Vestavěná baterie
- Výdrž baterie až 10 hodin
- Rozměry: 200 x 125 x 55 mm
- Barva: Černá
- Váha: 0,3 kg
- Frekvence: 50 Hz
- Jmenovité napětí: 230 V


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TechniSat Digit Radio 200
Diskuze k produktu: technisat-digit-radio-200 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.