vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Teleobjektiv Nikon 85MM F1.4 AF D A

Kalkulačka splátek CETELEM
40045 Kč s DPH

33095 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: NIKON
Váha: 0,778
Teleobjektiv Nikon 85MM F1.4 AF D A
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Teleobjektiv Nikon 85MM F1.4 AF D A
Vynikající pro portréty za denního světla v interiérech. Představte si, že můžete změnit zaostření objektivu, aniž by se změnila jeho velikost. Právě to umožňuje technologie Nikon IF. Veškerý pohyb optických členů objektivu je omezen na vnitřní prostor tubusu neměnné délky. Tento systém dovoluje konstruovat menší a lehčí objektivy umožňující zaostřit na kratší vzdálenost. Použití menší a lehčí skupiny čoček navíc umožňuje rychlejší zaostřování. Objektivy Nikkor typu D přenášejí informaci o vzdálenosti mezi objektem a fotoaparátem do těla AF zrcadlovek Nikon. Tento systém umožňuje použití pokročilých funkcí, jako je měření expozice 3D Matrix a 3D multisenzorem vyvažovaný doplňkový záblesk. Pro zvýšení výkonnosti svých optických členů Nikon využívá exkluzivní vícenásobné antireflexní vrstvy, které pomáhají redukovat projevy reflexů a závoje na zanedbatelnou úroveň. Vysoce výkonný střední teleobjektiv s vysokou světelností f/1,4. Kruhový otvor clony poskytuje přirozenější reprodukci neostrých částí obrazu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Teleobjektiv Nikon 85MM F1.4 AF D A
Diskuze k produktu: teleobjektiv-nikon-85mm-f14-af-d-a není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.