vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Tester kabeláže Fluke Networks MicroScanner2 100

Kalkulačka splátek CETELEM
19409 Kč s DPH

16041 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: FL-MS2-100
Výrobce: Fluke Networks
Tester kabeláže Fluke Networks MicroScanner2 100
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Fluke Networks; Třída produktu: Nástroje/Testery; Druh nářadí: tester; Standardní příslušenství: tester kabelů; Doplňující informace: Vlastnosti:, Revoluční uživatelské rozhraní - displej zobrazuje grafickou mapu zapojení,, délku, identifikaci kabelů, a místo poruchy kabelu., Podpora médií - testuje všechny běžné mediální typy, včetně RJ11,, RJ45, koax, a to bez použití dodatečných adaptérů, IntelliTone - lokalizuje kabely a vodiče v párach pomocí digitálního (Intelli , Tone) a analogového generatoru., Detekce služby VDV Service -ověřuje aktuálně přístupné služby,včetně 10/100/1000, Ethernet, POTS a PoE., Bezpečný kryt - Integrované gumové pouzdro zajišťuje bezpečné, uchopení a odolnost i v těch nejtěžších pracovních podmínkách, Výbava:, Tester MicroScanner2 s dálkovým adaptérem, manuálem, baterií, brašnou; Šířka: 76 mm; Výška: 163 mm; Hloubka: 36 mm; Čistá hmotnost: 0.363 kg; Barva: žlutá/modrá; Technické specifikace: www.flukenetworks.com


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Tester kabeláže Fluke Networks MicroScanner2 100
Diskuze k produktu: tester-kabelaze-fluke-networks-microscanner2-100 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.