vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Electronic Arts PC hra The Sims 4 Bundle Pack 3

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
703 Kč s DPH

581 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1032051
Výrobce: ELECTRONIC ARTS
Záruka: 24 měsíců
Electronic Arts PC hra The Sims 4 Bundle Pack 3
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
! Speciální promo cena v období 25.11. - 31.12. 2016!!!
Přichází léto a to znamená, že přichází i nový balíček rozšíření a hned dvou kolekcí pro oblíbený simulátor života Sims 4.

The Sims 4 Domácí kino:
Pozvěte přátele do vašeho útulného domu na filmový večer a užívejte si pohodu při misce popcornu.
Zabavte Simíky parádním filmem promítaným na novém projekčním plátně a dopřejte si nové účesy i interiéry, které vám a vašemu obydlí dají vyniknout i v domácím prostředí.

Kolekce The Sims 4 Romantická zahrada:
Překopejte svůj trávník na nádhernou viktoriánskou zahradu, která Simíkům nabídne romantiku i trochu toho tajemna.
Zajděte ke Studním tajných přání, kde se vám splní i vaše nejniternější sny a oblékněte se do šatů s květinovými vzory, které jako by byly stvořeny pro letní dovádění u osvěžující fontány.

Herní balíček The Sims 4 Jdeme se najíst
Staňte se majitelem vlastní restaurace, sestavte vybrané menu a pohostěte své zákazníky vynikajícími pokrmy. Je jen na vás, jestli budete provozovat rodinné bistro, či luxusní francouzskou restauraci.
A pokud zrovna nebudete chtít řešit problémy vašeho vlastního podniku, můžete se jít s milovaným, či rodinou najíst do jedné z nově otevřených restaurací, kde na vás čekají takové exotičnosti, jako je například molekulární kuchyně.
Tak dobrou chuť přejeme!

V herním balíčku The Sims 4 Jdeme se najíst vaši Simíci nemusí do restaurací chodit jen jako hosté. Ambicióznější Simíci, potenciální restauratéři a milovníci jídla si mohou postavit a zařídit vlastní restauraci.
Určitě se vám hodí několik tipů, jak zařídit, nebo vylepšit restauraci, aby jste dosáhli co největšího zisku a byli úspěšní podnikatelé.

Pojmenujte ji. Každá restaurace potřebuje název, tak vyberte ten nejlepší.
Vytvořte hezké a příjemné prostředí. Inspirujte se recenzemi na nějakou restauraci nebo vytvořte něco těžce kreativního
Pořiďte do vašeho podniku zajímavé předměty. Na zahrádku kupte infralampu, aby hostům nebyla zima a do interiéru třeba obří akvária, která jednak vypadají báječně a jednak v nich můžete nechat plavat mořské živočichy, než je naservírujete zákazníkům.
Stanovte pravidla oblékání. Pomocí jednoduché nabídky můžete rozhodnout, jak se mají hosté vaší restaurace oblékat. Jedná se o nóbl podnik? Tak ať přijdou ve formálním oblečení...
Poskládejte jídelní lístek. Výběr jídla by měl být snadný úkol, při kterém se vám začnou sbíhat sliny. A je tomu opravdu tak.
Pomocí jednoduchého rozhraní si můžete rychle vybrat z jídelních lístků s tematikou – například bistro, brunch, molekulární nebo italská kuchyně.
Pokud vám ale předpřipravené lístky nevyhovují, radíme vám: Sestavte si vlastní jídelní lístek.


Ke hraní je vyžadována základní hra The Sims 4 (v prodeji samostatně).

Hra vychází: 9.6. 2016


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Electronic Arts PC hra The Sims 4 Bundle Pack 3
Diskuze k produktu: the-sims-4-bundle-pack-3-bp3-pc-cz-sk není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.