vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ThinkPad 250GB 7200 rpm FDE/OPAL Hard Drive

Kalkulačka splátek CETELEM
4767 Kč s DPH

3940 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Lenovo nebo Pevné disky 3,5" SATA nebo SCSI a SAS disky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 0A33985
Výrobce: LENOVO
Záruka: 12 měsíců
ThinkPad 250GB 7200 rpm FDE/OPAL Hard Drive
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lenovo uvádí na trh novou řadu pevných disků ThinkPad. Ta je založena na technologii šifrování FDE (full disk encryption) používající OPAL. Nové disky disponují kapacitami od 250 až do 500 GB s 16 MB vyrovnávací pamětí. Tento disk lze využít pro rozšíření diskové kapacity v počítači nebo jako hlavní disk. Uložit lze nespočet dat, ať už v podobě aplikací, textových souborů, obrázků, hudby a filmů, apod.

Tento model pevného disku disponuje kapacitou celých 250 GB, velikostí 2,5", vyrovnávací paměť o kapacitě 16 MB, otáčí se rychlostí 7200 otáček za minutu a dodává se v provedení pro rozhraní Serial ATA II s maximální propustností až 3Gb/s.

Parametry
Rozhraní: SATA 3Gb/s
Druh pevného disku: Interní
Formát disku [palce]: 2,5
Kapacita [GB]: 250
Rychlost otáčení ploten [rpm]: 7 200
Vyrovnávací paměť [MB]: 16


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ThinkPad 250GB 7200 rpm FDE/OPAL Hard Drive
Diskuze k produktu: thinkpad-250gb-7200-rpm-fde-opal-hard-drive není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.