vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ThinkPad EM7455 4G LTE Mobile Broadband

Kalkulačka splátek CETELEM
5633 Kč s DPH

4656 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4XC0L59128
Výrobce: LENOVO
Záruka: 12 měsíců
ThinkPad EM7455 4G LTE Mobile Broadband
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Sierra Wireless AirPrime® EM7455 modul podporuje nejnovější 4G a 3G sítě v Severní Americe, Evropě a Asii. PCI Express M.2 umožňuje snadnou integraci do menších a tenčích zařízení.
EM7455 nabízí vysokorychlostní LTE Advanced konektivitu s nejnovější technologií. Zařízení je optimalizováno pro nízkou spotřebu energie, umožňuje delší životnost baterie a díky tomu je AirPrime EM7355 ideální pro dnešní mobilní zařízení.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ThinkPad EM7455 4G LTE Mobile Broadband
Diskuze k produktu: thinkpad-em7455-4g-lte-mobile-broadband není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.